کد خبر: 671734 A

کورتوا بهترین گلر و دشان بهترین مربی شد/ گل صلاح برترین گل سال

برترین‌های سال فیفا امشب در لندن معرفی شدند و این مراسم در انگلیس با حواشی و حضور چهره‌های مطرحی همراه بود.

به گزارش ایلنا، برترین بازیکنان، مربیان، دروازه‌بان‌ها، طرفداران و تیم منتخب سال امشب از ساعت 22 به وقت تهران طی مراسمی که فیفا ترتیب داده با حضور چهره‌های مشهور فوتبال در لندن معرفی خواهند شد.

با حواشی، اخبار و اظهارنظرهای پیرامون برگزاری این مراسم همراه ما باشید: از ساعت 22 مراسم به صورت رسمی آغاز شده و ساعت 11:30 به وقت تهران مراسم به پایان می‌رسد و برترین‌ها معرفی می‌شوند.

 

11:28* مودریچ با تشکر از هم تیمی‌های خود و خانواده‌اش و تقدیر از عملکرد دو رقیبش از دریافت این جایزه احساس خوشحالی کرد.

 

11:27* لوکا مودریچ بهترین بازیکن سال 2018 فیفا شد و جایزه THE BETS سال 2018 را به خود اختصاص داد.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۲۷-۳۳

 

11:26* جیوانی اینفانتینو، رئیس  فیفا روی سن می‌آید تا جایزه بهترین بازیکن سال را به برنده آن اهدا کند.

 

11:22* بخش بعدی معرفی بهترین بازیکن سال فیفا است که رونالدو، صلاح و مودریچ نامزدهایش هستند. کلیپی برای معرفی این بازیکنان پخش می‌شود.

 

 

11:19* پیش از معرفی بازیکن برتر سال فیفا، بازیکن برتر فوتبال زنان معرفی می‌شود. مارتا از برزیل عنوان برترین بازیکن زن سال از نظر فیفا را به خود اختصاص می‌دهد. 

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۲۲-۱۷

 

11:17* کانته و هازارد نظرشان را در مورد حضور در تیم منتخب سال فیفا می‌گویند و از قرار گرفتن در این جمع خوشحال هستند.

 

11:13* عکس یادگاری بازیکنان تیم منتخب فیفا در غیاب رونالدو و چند نفر دیگر:

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۱۵-۳۵

 

11:08* دخیا، آلوز، واران، راموس، مارسلو، مودریچ، کانته، هازارد، امباپه مسی و رونالدو نفرات تیم منتخب هستند.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۱۰-۴۷

 

11:06* معرفی تیم منتخب 11 نفره برتر سال فیفا بخش بعدی مراسم است. رونالدینیو و  میشاییل بالاک برای معرفی این بخش روی سن می‌آیند.

 

11:03* بخش بعدی جایزه بازی جوانمردانه سال است که لنارت عنوان بازی جوانمردانه را به خود اختصاص می‌دهد.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۰۶-۲۵

 

11:00* هواداران تیم ملی پرو در جام جهانی برترین هواداران فوتبال دنیا شناخته شدند. نماینده فوتبال پرو این جایزه را دریافت می‌کند.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۳-۰۱-۲۹

22:54* مراسم برای دقایقی به دلیل پخش زنده موسیقی قطع می‌شود.

 

22:48* گرت ساوت گیت و کیلیان امباپه نظر خود را در مورد بازیکن برتر سال 2018 اعلام می‌کنند. امباپه مورد تمجید واقع شدنش از سوی پله را اتفاق خوبی برای خودش می‌داند.

 

22:36* بهترین مربی فوتبال زنان سال نفر بعدی است که انتخاب می‌شود و جایزه خود را می‌گیرد. گرت ساوت گیت، سرمربی انگلیس این جایزه را به برنده اهدا خواهد کرد. راینالد پتروس برنده جایزه بهترین سرمربی فوتبال زنان شد. وی سرمربی تیم فوتبال بانوان المپیک لیون است

26_0

22:35* کورتوا از مربیان و هم‌تیمی‌های خودش که به او در رسیدن به این عنوان کمک کردند تشکر کرد.

 

22:33* جایزه برترین دروازه‌بان سال فوتبال دنیا به تیبو کورتوا می‌رسد.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۲-۳۵-۰۰

22:32* جایزه بعدی بهترین دروازه‌بان سال است و ون‌درسار روی سن می‌آید تا جایزه را به برنده تقدیم کند.

کورتوا، کسپر اشمایکل و هوگو لوریس نامزدهای این عنوان هستند. کلیپی منتخب از سیوهای این 3 گلر پخش می‌شود.

 

22:29* دشان روی سن می‌آید و با تقدیر از عملکرد رقبایش، زیدان و دالیچ صحبت‌هایی انجام می‌دهد. او از اینفانتینو، بازیکنانی که به او در رسیدن به این عنوان کمک کردند و همه عوامل موثر تشکر کرد.

 

22:27* دیده دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه مربی برتر سال 2018 انتخاب شد. او موفق شد فرانسه را قهرمان جام جهانی کند.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۲-۳۰-۰۵

 

22:26* جایزه بعدی به برترین مربی سال داده می‌شود و دروگبا در این مورد توضیح می‌دهد. آرسن ونگر روی سن فراخوانده می‌شود تا این جایزه را اهدا کند. دالیچ، زیدان و دشان نامزدهای این عنوان هستند و ونگر صحبت‌هایی در مورد آنها انجام می‌دهد. کلیپی از بازی تیم‌های این 3 مربی در سال گذشته در لیگ قهرمانان و جام جهانی پخش می‌شود.

22:25* گل محمد صلاح به اورتون به عنوان برترین گل سا انتخاب شد و برای دریافت جایزه‌اش روی سن می‌آید.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۲۲-۲۴-۵۲

22:24* دیدیه دروگبا و یک خواننده انگلیسی روی سن می‌آیند تا برنده را مشخص کنند. دروگبا توضیح می‌دهد این گل با رای گیری انتخاب می‌شود.

22:20* از چند بازیکن حاضر در مراسم از جمله کورتوا و مارسلو پرسیده می‌شود نظرشان در مورد گل برتر سال 2018 چیست و آنها نظر خود را عنوان می‌کنند.

22:16* گل‌های برتر سال که نامزد جایزه پوشکاش هستند به نمایش در آمدند و قرار از از بین آنها گل برتر انتخاب شود.

01339407

22:13* تصاویری منتخب از جام جهانی برای حضار پخش می‌شود.

22:10* نمونه‌ای از دستگاه VAR روی سن آورده شد و کلیپی از تاثیرات این تکنولوژی در رقابت‌های جام جهانی پخش شد.

 

* از ساعت 22 مراسم به صورت رسمی آغاز شد.

* طبق رسم هرساله نامزدهای دریافت بازیکن سال فیفا مصاحبه کردند. البته رونالدو در این مراسم حاضر نبود و مودریچ و صلاح صحبت کردند.

لوکا مودریچ در حاشیه مراسم گفت: فصل فوق العاده را سپری کردم و این بهترین سال فوتبالی عمر من بودم. چه از لحاظ فردی و چه تیمی به هر آنچه امسال به دست آوردم افتخار می کنم. خوشحالم که اینجا و در کنار بازیکنان بزرگ فوتبال حاضر هستم. امیدوارم فاتح جایزه شوم اما اگر نشد هم اتفاقی رخ نداده است.  

محمد صلاح نیز گفت: اولین بار است در چنین مراسمی حضور دارم و امیدوارم آخرین بار نباشد. همیشه می خواهم بهتر از گذشته و فصل قبلی باشم و دوست دارم از لحظه لذت ببرم. به همه گل هایم علاقه دارم اما گلم به اورتون در دربی مهم ترین گل بود. رفتن به جام جهانی برای ما مردم مصر افتخار بزرگی بود. فرصت زیادی پیش روی من است و اگر برنده جایزه نشدم، امیدوارم در سالهای بعد این اتفاق رخ دهد.

 

تصاویری از حضور بزرگان فوتبال در این مراسم:

01339376

01339375

01339374

01339401

01339399

01339398

01339395

01339394

د بست1

 

* تقابل دیدیه دشام و زیدان: آنها یک جام جهانی را به دست آوردند و همچنین در کنار یکدیگر به میدان رفتند و در خط میانی یوونتوس حضور داشتند. امشب دو مرد فرانسوی برای دریافت جایزه برترین مربی سال رقیب یکدیگر هستند.

 

* راموس به همراه همسرش در راه لندن

photo_2018-09-24_18-16-19

 

* سه کاندید دریافت جایزه برترین بازیکن زن مقابل دوربین فیفا قرار گرفتند و برای دقایقی درباره مراسم و اهدافشان صحبت کردند.

 

* میشل سالگادو و روبرتو کارلوس، دو اسطوره باشگاه رئال مادرید هم به لندن رسیدند و برای شرکت در مراسم آماده هستند.

 

 

7

برترین بازیکنان مرد: لوکا مودریچ، محمد صلاح و کریستیانو رونالدو سه بازیکن نام آشنا برای دریافت این جایزه با ارزش هستند و شنیده می‌شود کاپیتان تیم ملی کرواسی در این دوره شانس زیادی برای پایان دادن به سلطه رونالدو و مسی دارد.

 

6

برترین بازیکن زن: سه نامزد نهایی برای بهترین بازیکن زن فوتبال فیفا اعلام شده است. مارتای برزیلی، ماروزسان و آدا هگربرگ سه نامزد این بخش هستند.

 

5

برترین مربیان مرد: امشب یکی از سه مربی بین دالیچ، دشام و زین الدین زیدان این جایزه را در لندن دریافت خواهد کرد.

 

4

برترین مربیان در قسمت زنان: سه نامزد نهایی برای بهترین مربی زنان فیفا اعلام شده است. پس از رأی گیری مساوی بین طرفداران، روزنامه نگاران، مربیان تیم ملی و کاپیتان‌های تیم ملی - ابتدا 10 مربی انتخاب شدند و سپس توسط هیئت داوران اسطوره‌های فیفا به گزینه انتخاب شدند.

 

3

برترین دروازه‌بان‌ها: در این بخش سه نفر به عنوان کاندیدهای نهایی معرفی شده‌اند که جایزه‌ای را به خانه می‌برند که سال گذشته به دست جیانلوئیجی بوفون رسیده بود.

 

دی بست

 

* محل برگزاری سمینا درتالار جشنواره سلطنتی ساوت بانک لندن با تاریخ 67 ساله امشب میزبان مراسم برترین‌های سال فیفاست. در حالی که کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ و محمد صلاح از جمله کاندیداهای منتخب هستند که امیدوارند جایزه برترین را کسب کنند، این صحنه در طول 26 سال گذشته خانه ارکستر مشهور فیلارمونیک بوده است. این سالن اولین بار در سال 1951 برای جشنواره بریتانیا افتتاح شد و دارای یک سالن دیدنی 2500 مترمربع است. محل برگزاری این نمایشگاه یکی از مکان‌های برتر کلاسیک انگلستان است. همچنین نمایشگاه‌های هنری و ادبی هم در 

تصاویری از محل برگزاری مراسم فیفا:

 

فیفا لندن رونالدو مودریچ محمد صلاح مراسم برترین‌های سال فیفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر