کد خبر: 671702 A

علی سامره در آستانه اخراج از باشگاه مس رفسنجان قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، پیشکسوت و آقای گل سابق باشگاه استقلال تهران که فصل قبل برای اولین بار روی نیمکت تیمی قرار گرفت، نتایج نوسانی زیادی را با مس رفسنجان به دست آورد و مدیران باشگاه مس به امید فردایی بهتر، سامره را در این فصل نیز در سمتش ابقا کردند تا رفسنجانی‌ها نه به امید صعود بلکه در جمع مدعیان قرار گیرند.

مس رفسنجان با علی سامره استارت خوبی در شروع فصل زد و با بردی چهار بر یک مقابل قشقایی شیراز آنهم در بازی خارج از خانه، نگاه‌ها را به سمت خود کشاند. آنها در هفته دوم اما ره به جایی نبردند و مقابل اروند خرمشهر در رفسنجان به تساوی 2-2 رضایت دادند در صورتی که خیلی راحت می‌توانستند 3 امتیاز را در خانه نگه دارند زیرا دو بار از حریف پیش افتادند اما نتوانستند از اندوخته خود محافظت کنند.

یاران علی سامره در هفته سوم نیز میزبان بودند و در رفسنجان، از ملوان بندرانزلی 1-0 شکست خوردند. مس در هفته چهارم به تهران سفر کرد و مقابل بادران تهران تن به شکست 1-0 داد و اوج فاجعه برای سامره زمانی رقم می‌خورد که آنها در هفته پنجم مسابقات، به شهرداری تبریز که کل بودجه این باشگاه به اندازه قرارداد 5 بازیکن مس رفسنجان نمی‌شود 3-0 باخت!

سومین شکست فصل سامره برای وی گران تمام شده است و گویا کار وی در رفسنجان تمام شده است. وی گرچه در محافل و رسانه‌ها از مردم رفسنجان عذرخواهی کرده است، اما شواهد نشان می‌دهد که اصغر اکبری هدایت مس را برعهده خواهد گرفت و آقای گل سابق استقلال، خانه نشین خواهد شد.

علی سامره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر