کد خبر: 671689 A

لیگ دسته اول فوتبال کشور روز کشور با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، درحالی که بازی ملوان و سیاه جامگان مشهد به دلیل مسائل باشگاه مشهدی لغو گردید و نفت تهران نیز از بازی‌ها کنار رفت، هفته پنجم مسابقات لیگ یک با برگزاری 7 دیدار پیگیری شد که باتوجه به نتایج کسب شده، چهار تیم در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

گل گهر سیرجان باوجود باخت 2-1 مقابل آلومینیوم اراک و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به آلومینیوم، در صدر قرار گرفت و اراکی‌ها باتوجه به 2 تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر، رتبه دوم را با 10 امتیاز از آن خود کرده‌اند.

تیم چند میلیاردی اکسین البرز نیز نتوانست در ارومیه ره به جایی ببرد و مقابل تیم نود ارومیه بانتیجه بدون گل متوقف شد تا باکسب یک امتیاز، 10 امتیازه شود و به رتبه سوم جدول سقوط کند. چهارمین تیم 10 امتیازه فصل کاکوها هستند. قشقایی شیراز باتوجه به برد 2-1 مقابل شهرداری ماهشهر و هت‌تریک در کسب پیروزی، 10 امتیازه شد و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفت.

هیچگاه لیگ یک فشره‌ای به این صورت را شاهد نبودیم. در فصول گذشته سپیدرود یا نفت مسجدسلیمان را یادمان می‌آید که از همان ابتدای کار گوی سبقت را از سایرین برداشته و برای لیگ برتری شدن محیا می‌شدند اما باوجود گذشت 5 هفته از لیگ یک امسال، گویا شواهد اتفاقات کم سابقه در لیگ یک خواهیم بود.

لیگ یک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر