کد خبر: 671661 A

تجلیل باشگاه سپاهان از ووشوکاران ملی پوش

باشگاه سپاهان از ملی‌پوشان ووشو تجلیل به عمل آورد.

به گزارش ایلنا؛ به دعوت مهندس تابش مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، الهه و شهربانو منصوریان به همراه زهرا کیانی در دفتر مرکزی باشگاه سپاهان حضور یافتند و از نامبردگان تجلیل بعمل آمد.

در این ویژه برنامه دکترسلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان اصفهان به همراه معاونین، مجتبی لطفی عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان، محسن روناسی رئیس هیئت ووشو اصفهان, معاونین و مدیران باشگاه نیز حضور داشتند.

مهندس تابش مدیر عامل باشگاهان سپاهان ضمن اعلام حمایت از تیم ووشو باشگاه و تبریک به مناسبت افتخارات کسب شده توسط ملی پوشان این باشگاه در بازی‌های آسیایی جاکارتا برای این ورزشکاران در ادامه راه آرزوی موفقیت کرد.

دکترسلطان حسینی نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان نیز از حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از ووشوکاران یاد کرد و از خواهران منصوریان خواست در یک برنامه تدوین شده نسبت به ارتقا ووشو در استان اصفهان و شناسایی و پرورش استعدادها همت گمارند.

در ادامه این مراسم هدایایی به رسم یادبود به افتخار آفرینان ووشو اهداشد.

در تکمیل خبر روابط عمومی باشگاه سپاهان، خواهران منصوریان امسال در ترکیب تیم فولاد مبارکه سپاهان در لیگ برتر ووشو به میدان می‌روند و زهرا کیانی نیز که سال گذشته در تیم دانشگاه آزاد حضور داشت امسال برای تیم تالوی سپاهان مسابقه می‌دهد.

سپاهان سال گذشته الهه منصوریان را به عنوان مربی در کنار تیم خود داشت و تنها سهیلا منصوریان برای این تیم روی تشک ساندا رفت.

 

photo_۲۰۱۸-۰۹-۲۴_۱۳-۳۳-۴۰

سپاهان اصفهان خواهران منصوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر