کد خبر: 671528 A

دین‌محمدی:

دین محمدی در مورد اینکه شفر اعلام کرده استقلال به زودی به تیم ایده‌آل تبدیل خواهد شد، گفت: دیگر کی قرار است این اتفاق بیفتد استقلال امتیازات را از دست داده تا وقتی از کورس قهرمانی بیفتد دیگر چه نیازی به هماهنگی دارد

سیروس دین‌محمدی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط استقلال پیش از دربی 88 اظهار داشت: به نظر من شرایط استقلال خوب نیست من در هشت دقیقه بازی کردم این بازی با سایر دیدارها متفاوت است وقتی بازی این تیم مقابل نساجی مازندران دیدم ناامید شدم. استقلال یک موقعیت هم نداشت.

وی در خصوص اینکه کدام یک از بازیکنان استقلال دربی‌باز هستند تصریح کرد: پژمان منتظری مهدی رحمتی و خسرو حیدری بازیکنان با تجربه استقلال در دربی هستند در حالی که من فکر می‌کنم جای محمد نوازی و علیرضا اکبرپور در دربی خیلی خالی است.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه بهترین خاطره‌اش از دربی چیست افزود: بهترین دربی همان بازی یک بر صفر سال 79 بود که به اکبرپور پاس گل دادم بدترین هم همان بازی که دو یک جلو بودیم اما دقیقه 90 گل مساوی را دریافت کردیم.

دین محمدی در مورد اینکه شفر اعلام کرده استقلال به زودی به تیم ایده‌آل تبدیل خواهد شد، گفت: دیگر کی قرار است این اتفاق بیفتد استقلال امتیازات را از دست داده تا وقتی از کورس قهرمانی بیفتد دیگر چه نیازی به هماهنگی دارد شما نگاه کنید ذخیره های پرسپولیس می‌آیند و گل سه امتیازی می‌زنند قطعا باید استقلال در نیم فصل یارگیری کند استقلال بازیکن خارجی خریده یکی بازی نمی‌کند یکی هم سرما خورده است در صورتی که بازیکن خارجی در ایران یا گل بزند یا پاس گل دهد کاری که منشا در پرسپولیس انجام می‌دهد اگر قرار است کیفیتش معمولی باشد در لیگ یک از این بازیکنان فراوان است.

 

استقلال سیروس دین‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر