کد خبر: 671428 A

در میانه‌های نیمه دوم بازی سپیدرود و پرسپولیس اتفاقی درون دروازه‌ی تیم سپیدرود افتاد که باعث خشم و عصبانیت علی کریمی شد.

به گزارش ایلنا، کوروش ملکی دروازه‌بان سپیدرود رشت در مقابل پرسپولیس روز خوبی را پشت سر گذاشت و بارها توانست حملات پرسپولیس را با واکنشاهای خود خنثی کند اما اتفاقاتی که درون زمین رخ داد این عملکرد خوب را تحت‌الشعاع قرار داد تا جایی که عصبانیت سرمربی تیم سپیدرود را در پی داشت.

ملکی بعد از هر حمله‌ی پرسپولیس که توپ را می‌گرفت خود را به زمین می‌انداخت تا چند ثانیه‌ای وقت بازی را تلف کند و فشار حملات پرسپولیس را کم کند. این اتفاق باعث اعتراض هواداران و بازیکنان پرسپولیس شد و آنها معتقد بودند داور باید به او کارت داده و از اتلاف وقت جلوگیری کند.

بعد از این جریانمات علی کریمی خود را به محسن سیدی مربی دروازه‌بانان سپیدرود رساند تا به ملکی بگوید دست از اتلاف وقت برداشته و به بازی عادی خود ادامه دهد اما چند دقیقه بعد این اتفاق دوباره تکرا شد تا عصبانبت و خشم علی کریمی را در پی داشته باشد و او با فریادهای خود برسر ملکی باعث شد تا این دروازه‌بان دست از اتلاف وقت برداشته و به بازی خود بپردازد.

اتلاف وقت

اتلاف وقت1

 

اتلاف وقت4

اتلاف وقت3

در روزگاری که اکثر تیمها به هر نحوی که شده خواهان گرفتن امتیاز هستند و برای این موضوع از هیچ تلاشی فروگذار نیستند کسی مثل علی کریمی با پدیده‌ی شوم اتلاف وقت مبارزه می‌کند تا نشان دهد مثل زمان بازیگری که فوتبال را زیبا بازی می‌کرد در دوران مربیگری نیز به دنبال فوتبال زیبا و عاری از هرگونه بداخلاقی ورزشی است و با اتفاقات ناخوشایند به شدیدترین نحو مبارزه خواهد کرد.

پرسپولیس علی کریمی سپیدرود کوروش ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر