کد خبر: 670990 A

روزهای درخشانی در انتظار ماست

هافبک ماشین سازی ابراز امیدواری کرد در آینده رتبه تیم تبریزی در جدول رده بندی بهبود پیدا کند و نتایج موفقی کسب کنند.

توحید غلامی در گفت و گو با ایلنا، درباره برتری تیم ماشین سازی تبریز مقابل پارس جنوبی جم در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با بدشانسی‌های در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر داشتیم، یک پیروزی حداقل حق ما بود که باید حداقل سه پیروزی به دست می‌آوردیم. در دقایق اول روی حریف فشار آوردیم و خیلی زود به گل رسیدیم طبیعی بود که عقب بنشینیم و دفاع کنیم تا از این برتری حفاظت کنیم.

او ادامه داد: این استراتژی ما بود و از این روش هم چند موقعیت خوب برای گلزنی به دست آوردیم که به گل تبدیل نشد وگرنه اختلاف ما با پارس جنوبی سه گل بود. آنها هم موقعیت خاصی نداشتند که بتوانند به ما گلزنی کنند و خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد نکردند.

غلامی با اشاره به اینکه با وجود مصدومیت برابر پارس جنوبی بازی کرده، گفت: حدود یک هفته به دلیل کشیدگی همسترینگ تمرین نداشتم. به هر حال ما از ابتدای فصل تمرینات بدنسازی ایده آلی نداشتیم و این مسئله کاملا مشخص است. به همین دلیل مصدومیت داشتم و چندان شدید نبود و در حال حاضر مشکلی ندارم. با آقای مهاجری صحبت کردم و به من اعتماد کردند تا در بازی حضور داشته باشم.

هافبک فصل گذشته سپیدرود رشت درباره همکاری با رضا مهاجری عنوان کرد: دو مرتبه شرایط مهیا نشد که با ایشان کار کنم. سرمربی باکارنامه‌ای هستند که نتایج شان با سیاه جامگان مشهود است. دو بار پیشنهد همکاری داشتم اما شرایط به گونه‌ای رقم نخورد که بتوانم زیر نظر ایشان کار کنم. خوشحالم که امسال در کنار هم هستیم و امیدواریم تا نتایج بهتری در ادامه‌ی فصل دست پیدا کنیم.

غلامی درباره پیش بینی از شرایط ماشین سازی در آینده گفت: ماجرای مالکیت باشگاه‌ها در فوتبال ایران می‌بینید که چند تیم دولتی هستند و چنین مشکلاتی در فوتبال ما وجود دارد؛ آقای زنوزی هم لطف کرده‌اند با شرایط سختی که همه ما از آن آگاهی داریم دو تیم را مدیریت می‌کنند و خریداری هم وجود ندارند که تیم را بخواهد. قطعا در آینده بهترین نتایج را کسب می‌کنیم و روزهای درخشانی در انتظار ماست.

ماشین سازی تبریز توحید غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر