کد خبر: 670723 A

شاهین بوشهر به اولین پیروزی خانگی خود دست یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم شاهین بوشهر و مس کرمان از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف هم رفتند که ماحصل تلاش دو تیم، 3 گل در پی داشت و دو گل از آن شاهین شد و یک گل نیز برای مس کرمان روئید.

در این بازی جذاب و دیدنی، بوشهری‌ها روی دو ضربه شروع مجدد و ایستگاهی به گل رسیدند. در دقیقه 4 این دیدار، سانتر کمال نیکخوی با ضربه سر نامتعادل محمد محبی همراه شد و مرتضی غلامعلی‌تبار این توپ سرگردان را با ضربه برگردانی زیبا، تبدیل به گل اول این دیدار کرد.

در ادامه بازی نیز، مس به جلو کشید و روی چند صحنه خطرساز شد تا اینکه در دقیقه 43 بازی، سانتر مهدی تیکدری با ضربه سر حامد محمودی همراه شد و ضربه محمودی را در دهانه دروازه، سجاد حیدری تبدیل به گل کرد و درحالی که دو تیم به تساوی راضی بودند، خطای کف پای مدافع مس کرمان، یک موقعیت گلزنی خوب برای شاهین پدید آورد.

در این موقعیت نیز مجددا کمال نیکخوی پشت ضربه ایستاد و با پاس در عرض و کوتاه میلاد فیاض بخش، وی با ضربه‌ای دیدنی دروازه مهدی اسلامی را گشود تا اولین برتری بوشهری‌ها در خانه رقم بخورد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

شاهین؛ سجاد بیرانوند، سعید غلامعلی بیگی، علی گودرزی، مرتضی غلامعلی تبار، کمال نیکخوی  میلاد فیاض بخش، امیر حسین موسی زاده، محمد محبی، مهدی چاهکوتاه زاده، حسین مالکی و میلاد صارمی

سرمربی: محمود فکری

مس؛ مهدی اسلامی،حامد محمودی، عیسی پرتو، میلاد باقری، احسان جودکی، وحید اسماعیل‌بیگی، محمدرضا خرسندنیا، امین جهان کهن، محمدرضا پورمحمد، سجاد حیدری، مهدی تیکدری

سرمربی: نادر دست نشان

شاهین با این پیروزی، هشت امتیازی شد و در جایگاه پنجم جدول باقی ماند و مس کرمان نیز با همان 9 امتیاز، به رده سوم جدول سقوط کرد اما همچنان در بالای جدول قرار دارد.

بازی جدول جهان شهید بهشتی مس کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر