کد خبر: 670717 A

قشقایی شیراز در دیداری خانگی موفق شد حریفش را شکست دهد.

به گزارش ایلنا، دو تیم قشقایی شیراز و شهرداری ماهشهر از ساعت 16 در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، قشقایی موفق شد 2-1 حریفش را شکست دهد و به سومین برد پیاپی خود دست یابد.

قشقایی تا قبل از حضور ابراهیم طالبی روی نیمکت این تیم، یک تساوی و یک باخت در کارنامه خود ثبت کرده بود اما با آمدن مربی سابق استقلال روی نیمکت این تیم، آنها در سه بازی گذشته موفق به کسب پیروزی شده‌اند و 100 درصد امتیازات ممکن را جمع آوری کردند.

کاکوهای شیرازی در بازی با شهرداری ماهشهر ابتدا و در دقیقه 15 روی اشتباه مسلم دروازه‌بان شهرداری ماهشهر توسط محمدجواد عباسی به گل رسید و نیمه اول را با برد به پایان رساند. در نیمه دوم و در دقیقه 86 اما این شهرداری ماهشهر بود که از روی نقطه پنالتی توسط خیرالله ویسی به گل رسید اما این پایان کار نبود و رسول بهاروندی با ضربه‌ای زیبا در دقیقه 90، گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

قشقایی؛ مسلم حق شناس، سروش سعیدی، کاظم رحمانی، امید کرمی، کیخسرو سیاهپور، علی حسامی، مسعود اسدی، محمدجواد عباسی، مرتضی سنجانکی، حسین صادقی، محمد مهری

سرمربی: ابراهیم طالبی

شهرداری ماهشهر؛ سید رسول حسینی، محمود خمیس، خیرالله ویسی، حمیدرضا عبادی، ادریس کوچکی، پوریا زارع، رضا فیروزاده، سعید خردمند، علی محمدی، ایمان شوریابی و صادق گشنی

سرمربی: داوود مهابادی

قشقایی شیراز با این برد، 10 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر سیرجان، در رده دوم جدول قرار گرفت و شهرداری ماهشهر نیز کما فی‌السابق، بدون امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد.

استقلال بازی جدول شهرداری ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر