کد خبر: 670481 A

بنیادی فر هَنگ کرده بود!

فراز امامعلی از جو عجیب استادیوم تختی شهر آبادان می‌گوید که شب گذشته شاهد هجوم طرفداران افراطی بود و کمک داور مسابقه چند سانتی متر تا تخلیه چشمش فاصله داشت.

فراز امامعلی در گفت و گو با ایلنا، درباره اتفاقات روز گذشته بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خداراشکر به سلامت آبادان را ترک کردیم و خدا به ما رحم کرد که سالم به تهران رسیدیم. نیروی انتظامی هم نمی‌توانست با آنها درگیر شود؛ سعی شان را کردند اما جمعیت به قدری زیاد بود که نمی‌توانستند آنها را مهار کنند.

او ادامه داد: من نمی‌دانم چرا اینگونه است؛ جناب آقای بنیادی فر هر بازی که داور بازی های ماست یک مقدار عجیب و غریب سوت می‌زند. نمی‌دانم شاید هم در تمام بازی‌ها اینگونه است؛ توپی که به محوطه جریمه آمد اول به سرم خورد و بعد با پا گل زدم؛ این صحنه را هر چه قدر اصرار داشتم که ختی کمک داور هم دیده گفت که تو با دست توپ را لمس کردی.

مهاجم پیکان با بیان اینکه داور مسابقه روز گذشته تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود، ادامه داد: به نظرم استرس گرفته بود؛ من کارشناس داوری نیستم اما داور بازی دو تیم را خراب کرد. هم به ضرر ما بود و هم به ضرر نفت. بنیادی فر هَنگ کرده بود و نمی‌توانست جو بازی را مدیریت کند. همانند بازی مقابل استقلال تهران در اولین بازی لیگ؛ بازی سال گذشته با سایپا هم اینگونه بود. به نظرم باید یک مقدار روی داوری‌ها لیگ برتر نظارت بیشتر باشد چرا که مسابقات حساس است و حتی یک گل در هفته‌های پایانی سرنوشت ساز می‌شود.

امامعلی درباره هجوم طرفداران نفت به زمین مسابقه گفت: در یک صحنه آنها اعتقاد داشتند که برخورد توپ به مهدی مومنی باید پنالتی اعلام می‌شد که یکباره به زمین هجوم آوردند و بازیکنان صنعت نفت هم به داور حمله کردند. تماشاگران سنگ پراکنی می‌کردند و کمک داور را هم دیدید که نزدیک بود چشمش کور شود. ما در این چند سالی که بازی می‌کنیم چنین چیزی ندیدم.

او افزود: حالا داوری هر اشتباهی داشته باشد نباید تماشاگران چنین برخوردی داشته باشند؛ جو عجیبی به راه افتاده و فوتبالیست ها در استادیوم‌ها امنیت جانی ندارند. از ابتدای بازی هم نیمکت ما را با کفش، بطری و سنگ می‌زدند! یک ساعت در رختکن منتظر ماندیم تا ورزشگاه خالی شود و به فرودگاه برویم. از ماموران انتظامی هم متشکرم که ما را تا ورزشگاه همراهی کردند. امیدوارم به اینگونه مسائل رسیدگی شود تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

پیکان تهران موعود بنیادی فر فراز امامعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر