کد خبر: 669954 A

هافبک عراقی پرسپولیس درباره دیدار مقابل الدحیل قطر پاسخگوی سوالات صفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در یک دیدار دراماتیک تیم الدحیل قطر را در ورزشگاه آزادی شکست داده و به جمع 4 تیم برتر باشگاه های آسیا صعود کند.هافبک عراقی پرسپولیس نیز در این بازی مثمرثمر بازی کرد و روی گل دوم تاثیر مستقیمی داشت.

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در مصاحبه با سایت AFC گفت: پرسپولیس تیمی است که ذهنیت برد را در خود دارد. ما در نیمه دوم به این ذهنیت تکیه کردیم. همه ما مصمم بودیم که نتیجه را برمی‌گردانیم. با تمام قوا کار کردیم و از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را کردیم.

وی افزود: شما دیدید که الدحیل مثل مراحل اول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سوار بر بازی نبود چون ما در متوقف کردن آنها موفق کار کردیم. هواداران منبع انرژی ما بودند آنها وقتی ما عقب هم افتادیم به ما انگیزه دادند تا رو به جلو حرکت کنیم. هواداران ورزشگاه آزادی را مکان سختی برای رقبای ما تبدیل می کنند. دوست دارم از تمام آنها تشکر کنم.

هافبک تیم ملی عراق در پایان گفت: ما در بازی با السد کار سختی را پیش رو داریم چون برخی از بازیکنانمان را به خاطر محرومیت از دست دادیم و به خاطر محرومیتی که از سوی فیفا در نقل و انتقالات داشتیم جایگزینی برای آنها نداریم. ما باید به بازیکنانی که داریم اعتماد کنیم. من بعد از اینکه در تیم ملی عراق مصدوم شدم در این بازی حضور پیدا کردم. یکی دیگر از بازیکنان ما نیز همین وضعیت را داشت. اما با تلاش همه موفق شدیم به این دست آورد برسیم.

پرسپولیس بشار رسن الدحیل ای اف سی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر