کد خبر: 669924 A

سرمربی تیم رم پیش از دیدار امشب برابر رئال مادرید پیش بینی کرد بازیکن جوان کهکشانی‌ها توانایی کسب توپ طلای فیفا را دارد.

به گزارش ایلنا، اوسبیو دی فرانچسکو، سرمربی رم ایتالیا میهمان مجله آس اسپانیا بود و در گفت و گوی اختصاصی درباره مباحث مختلفی صحبت کرد.

سرمربی ایتالیایی پیش از دیدار امشب برابر رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو درباره نحوه عملکرد کهکشانی‌ها بدون زین الدین زیدان گفت: زیدان کار فوق العاده‌ای انجام داد. من آرامش و رضایت او را دوست داشتم؛ همچنین به او تبریک می‌گویم که خداحافظی باشکوهی با رئال مادرید داشت. او هافبک مورد علاقه و الگوی من بود. او همچنین نشان داد که یک مربی بزرگ است. در حال حاضر یولن لوپتگی تلاش می‌کند تا نظم بیشتری را به ارمغان بیاورد تا آنها بیشتر به جای تهاجمی بازی کردن، همکاری داشته باشند. قبل از این احساس می‌کردید رئال مادرید در طول بازی به خواب می‌رود و سرزده از خواب برمی‌خیزد. حالا یک تیم سازگارتر را می‌بینم.

Marco Asensio, a future Ballon d'Or winner?

دی فرانچسکو در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن از رئال مادرید می‌تواند عملکرد خوبی برابر رم به جای بگذارد، گفت: مارکو آسنسیو. تصور می‌کنم که او در آینده می‌تواند به توپ طلا دست پیدا کند و با توجه به سن کم او و عملکردی که از خود نشان داده، استعداد بالایی دارد.

رئال مادرید رم دی فرانچسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر