کد خبر: 669854 A

لیگ قهرمانان اروپا

شب اول لیگ قهرمانان با جدال دیدنی لیورپول و پاریسن ژرمن همراه بود که شاگردان کلوپ موفق شدند در ثانیه‌های پایانی به برتری دست یابند.

به گزارش ایلنا، لیورپول که در خانه خود با دو گل از پاریسی‌ها پیش افتاده بود با دو گلی که ام باپه و میونیر به ثمر رساندند اندوخته خود را در خطر می‌دید اما در ثانیه‌های پایانی فرمینیو موفق شد بهترین سود را از اشتباه بازیکنان حریف ببرد و گل برتری تیمش را رقم زد.

در این دیدار استوریچ و میلنر ابتدای لیورپول را پیش انداختند اما میونیر و ام باپه موفق شدند بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت این فرمینیو بود که برد را به اردوگاه لیورپولی ها برد و آنفیلد را غرق در شادی کرد.

در دیگر دیدار این گروه جدال ناپولی و ستاره سرخ در بلگراد گلی در پی نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

c

گروه چهارم این رقابت ها با پیروزی گالاتاسرای در خانه مقابل لوکوموتیو مسکو به برتری 3 گله دست یافت. در این دیدار پربرخورد که با یک اخراجی برای گالاتاسرای همراه بود (بادوان دیایه)، گری رودریگوئز، ارن دردیوک و سلجوق اینان سه گل گالاتاسرای را به نام خود کردند.

شالکه و پورتو در دیدار نزدیک در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دادند. ابتدا این شالکه بود که زمین خود به گل برتری توسط بریل امبولو دست یافت و این گل توسط اوتاویو از روی نقطه پنالتی برای پورتو پاسخ داده شد.

d

در گروه اول نیز هم‌تیمی‌های کاوه رضایی در شب غیبت او در زمین خود با یک گل بازی را به دورتموند واگذار کردند. کلوب بروژ که کاوه رضایی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، کریستین پولیسیچ در دقیقه 85 به ثمر رساند، حضور در لیگ قهرمانان را با شکست آغاز کرد تا ادامه مسیر برای آنها سخت‌تر باشد.

photo_2018-09-19_02-06-10

اتلتیکو مادرید در فرانسه و مقابل موناکو در شرایطی که حریف ابتدا با گل دقیقه 18 گراندسیر پیش افتاده بود، دیگو کاستا و خوزه ماریا خیمنز آن را پاسخ داد و یک برد ارزشمند کسب کرد.

a

در گروه دوم این رقابت‌ها هم اینتر موفق شده بود تاتنهام را با نتیجه دو بر یک شکست دهد و بارسلونا نیز با چهار گل و روی هت تریک لیونل مسی از سد آیندهوون عبور کرده بود.

b

 

photo_2018-09-19_02-01-55

بارسلونا موناکو لیورپول اتلتیکو مادرید پاریس سنت ژرمن اینترمیلان نتایج لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر