کد خبر: 669848 A

دو بازی ابتدایی لیگ قهرمانان با برتری اینترمیلان و بارسلونا همراه بود.

به گزارش ایلنا، شب اول فصل جدید لیگ قهرمانان با برتری اینترمیلان و بارسلونا مقابل رقبای انگلیسی و هلندی همراه شد.

اینترمیلان در یک جدال جذاب در دقایق پایانی موفق شد از شکست نجات یابد و دو گل به تاتنهام زد تا یک کامبک رویایی را در ابتدای این رقابت‌ها به نام خود کند.

تاتنهام با گل اریکسن در دقیقه 51 در آستانه کسب پیروزی بود اما اینتر موفق شد با 2 گل ایکاردی و وسینو در 10 دقیقه پایانی، بعد از 7 سال دوزی لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کند.

01337481

در نیوکمپ اما بارسلونا کار آسانی برای پیروزی مقابل حریف هلندی خود داشت و با چهار گل آیندهوون را بدرقه کرد.

اگرچه آیندهوون بازی را خوب آغاز کرد، اما این بارسلونا بود که بعد از دقایقی بر جریان بازی مسلط شده و در نهایت با درخشش فوق العاده لئو مسی با 4 گل رقیب نگون بخت را مغلوب کرد.

در دقیقه 31 بارسا به گل رسید. آبی اناری ها پشت محوطه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که لیونل مسی با نواختن یک شوت استادانه گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 74 بارسا به گل دوم دست یافت. عثمان دمبله با یک حرکت انفرادی دیدنی صاحب فرصت شده و از پشت محوطه با یک ضربه پای راست دروازه زوئت را گشود.

اما این پایان کار نبود و 3 دقیقه بعد، لئو مسی با پاس پشت مدافعان راکیتیچ تک به تک شده و با یک ضربه زیبا زننده گل سوم بارسا لقب گرفت. در دقیقه 80 اومتیتی روی لوزانو مرتکب خطا شده و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

01337478

بارسلونا حملات خود را ادامه داد و در دقیقه 88 و با پاس سوارز باز هم توسط مسی به گل رسید تا کاپیتان بارسا در این دیدار هت تریک کرده و بارسلونا با نتیجه مقتدرانه 0-4 به برتری برسد.

 

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا تاتنهام اینترمیلان آیندهوون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر