کد خبر: 669314 A

دو حریف با شرایط متفاوت

استقلال ایران امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف تیم السد قطر با سرمربیگری جسوالدو فریرا می‌رود

به گزارش ایلنا،استقلال ایران امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف تیم السد قطر با سرمربیگری جسوالدو فریرا می‌رود. دیدار رفت استقلال با السد با نتیجه ۳ بر یک به نفع نماینده قطر به پایان رسید. آمار نشان می‌دهد برخلاف السد که روزهای خوب خود را سپری می‌کند، آبی‌های تهران با روزهای اوج خود فاصله دارند.

پنج بازی و تنها یک برد، آمار نگران‌کننده آبی‌ها

السد تیم قدرتمندی است و حضور ژاوی هرناندز، گابی فرناندز (۲ ستاره با تجربه اسپانیایی) بغداد بونجاح (مهاجم الجزایری) و جونگ وو یونگ (مدافع کره‌ای) و بازیکنان تیم ملی قطر سعد الشیب، پدرو میگل، عبدالکریم حسن، حسن الهیدوس، حمید اسماعیل، بوعالم خوخی و اکرم عفیف، قدرت این تیم را اثبات می‌کند. برخلاف السد، آبی‌های پایتخت ایران در لیگ کشورمان عملکرد خوبی نداشته‌اند و در ۵ بازی ابتدایی خود با ثبت آمار یک پیروزی، ۳ تساوی، یک باخت، ۵ گل زده، ۳ گل خورده، تفاضل گل مثبت۲، با ۶ امتیاز در جایگاه دهم ایستاده‌اند.

اخبار خوب و بد

در بازی آبی‌پوشان برابر السد، فرشید باقری به دلیل محرومیت و ۲ اخطاره بودن نمی‌تواند در بازی برگشت برای استقلال به میدان برود از طرفی وینفرد شفر با بازگشت روزبه چشمی به تمرینات می‌تواند از حضور این بازیکن برابر السدی‌ها استفاده کند. فرشید اسماعیلی و وریا غفوری هم برای بازی در دور برگشت برابر السدی‌ها مشکلی ندارند. شاگردان شفر در این بازی حساس کار سختی را پیش رو دارند و استقلالی‌ها برای حذف قطری‌ها باید بازی را با نتیجه ۳ بر هیچ به نفع خود به اتمام برسانند یا با اختلاف 3 گل حریف خود را شکست دهند.

 

السد قطر استقلال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر