کد خبر: 668650 A

امیر حسین اکبری :

مدافع تیم ملی فوتبال ساحلی گفت : نخستین رویداد مهم امسال جام بین قاره ای است که از سطح رقابتی و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش ایلنا،امیرحسین اکبری در ابتدا درباره شرایط ملی پوشان گفت : برای حدود شش ماه است که درگیر بازیهای لیگ هستیم و در واقع بازیها بسیار فرسایشی شده است. البته شرایط بدنی ملی پوشان تقریبا ایده آل است و از طرفی اردوهای یک ماه اخیر با تدبیر کادرفنی تیم ملی لغو شد تا بازیکنان کمی استراحت داشته باشند و از مصدومیت های احتمالی جلوگیری شود که بی شک تصمیم بسیار خوبی است.

وی ادامه داد : دور جدید اردوهای تیم ملی در هفته های آینده پیگیری می شود و پس از پایان مسابقات لیگ هم جهت برگزاری اردو و چند بازی دوستانه عازم پرتغال خواهیم شد تا با آماده سازی مناسب ، برای مسابقات جام بین قاره ای آماده شویم .

اکبری تصریح کرد : بازیهای دوستانه کمی در طول سال داریم و اینگونه اردوهای سطح بالا ، تاثیرگذاری زیادی در عملکرد تیم دارد، چراکه موجب افزایش انگیزه بازیکنان می شود . به خصوص بازیکنان جوانی که به تیم ملی اضافه شده اند با حضور در بازیهای بین المللی به نوعی خود را پیدا می کنند.

وی در پایان گفت : جام بین قاره ای نخستین رویداد مهم پیش رویمان در سال جاری است که به دلیل سطح بالای مسابقات و همچنین حضور پرشور هرساله هواداران ایرانی در ورزشگاه ، از اهمیت زیادی برخوردار است. حمایت های فدراسیون از تیم ملی فوتبال ساحلی بسیار خوب بوده و امیدوارم این حمایت ها در سطح بالاتری ادامه دار باشد ، تا بازیکنان همانند همیشه و بدون دغدغه بهترین عملکرد خود را در زمین به اجرا بگذارند.

 

بازی پرتغال تیم ملی تیم ملی فوتبال زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر