کد خبر: 668547 A

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا

روز دوشنبه روز مهمی برای فوتبال ایران است زیرا سرخابی‌های پایتخت برای صعود به جمع 4 تیم آسیا به مصاف رقیبان قطری خود می‌روند.

به گزارش ایلنا، با اعلام afc  محمدتقی جعفری از سنگاپور و روشن ایرماتوف از ازبکستان دیدار نماینداگان ایران با حریفان قطری را در دور برگشت مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت خواهند کرد.

  داور سنگاپوری به همراه تیم داوری سنگاپوری جدال دو تیم استقلال و السد را در قطر را در دیدار برگشت  مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را بر عهده خواهند گرفت. با بررسی سوابق این داور با تجربه به نکات جالبی می‌توان پی برد که بازیکنان استقلال می توانند به این نکات توجه ویژه ای داشته باشند.داور سنگاپوری در 9 دیدار مقدماتی جام جهانی در منطقه‌ی آسیا که قضاوت کرده 6 بار خطای پنالتی اعلام کرده و و در لیگ سنگاپور نیز میانگین 1 پنالتی در پنج بازی را ثبت کرده و به همین دلیل نیز در سطح آسیا به سلطان پنالتی مشهور شده است. این نکته می‌تواند برای بازیکنان تکنیکی استقلال قابل توجه باشد تا در محوطه جریمه با استفاده از تکنیک خود این داور را مجاب به گرفتن پنالتی کنند.

الجعفری داور

روشن ایرماتوف داور باتجربه ازبکستانی که سابقه قضاوت در جام جهانی را نیز در کارنامه دارد جدال حساس پرسپولیس و الدحیل را در ورزشگاه آزادی سوت خواهد زد. از نظر آماری قضاوت این داور برای نمایندگان ایران خوش یمن بوده به طوری که از 14 قضاوتی که برای نمایندگان ایران انجام داده 7 برد 5 مساوی و تنها 2 باخت برای نماینده‌های ایران ثبت شده که می‌تواند نکته‌ی امیدوارکننده‌ای برای تیم پرسپولیس باشد.

ایرماتوف

 

 

استقلال پرسپولیس الجعفری ایرماتوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر