کد خبر: 668244 A

در پاسخ به شعار تماشاگران علیه نمازی؛

مدیرعامل ذوب آهن از سرمربی تیم خود حمایت کرد تا به شایعات پایان دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در خانه مقابل پدیده با نتیجه 2-1 شکست خورد تا در اولین گام از این رقابت‌ها کنار برود و شانس قهرمانی و کسب سهمیه از این طریق را از دست بدهد.

ذوبی‌ها در لیگ برتر هم متزلزل ظاهر شده و نتایج خیلی خوبی کسب نکرده‌اند تا این تیم با توجه به شرایط فصل گذشته و کسب عنوان نایب قهرمانی که انتظارها را بالا برده، شرایط مناسبی نداشته باشد.

بعد از شکست به پدیده بود که عده‌ای از تماشاگران ذوب آهن علیه امید نمازی شعار دادند و خواهان جدایی وی شدند. پیش از این هم صحبت‌هایی در مورد تاکید مدیران ذوب آهن روی جام حذفی مطرح شده بود و به نظر می‌رسید سرمربی ذوبی‌ها در صورت شکست و حذف در اولین گام که بازی دشواری هم بود، دچار دردسر شود.

با این وجود سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در قبال جو منفی و شایعات مطرح شده به سرعت واکنش نشان داد و با حمایت قاطع از نمازی در صفحه شخصی خود، اجازه نداد بیش از این به شایعات دامن زده شود.

آذری فصل گذشته هم در شرایط سختی که ذوب آهن در نیم فصل نخست داشت از قلعه‌نویی حمایت قاطعانه‌ای داشت و نتیجه‌اش را با نایب قهرمانی در پایان فصل گرفت.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۳_۲۱-۴۲-۱۵

سعید آذری ذوب آهن اصفهان امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر