کد خبر: 668177 A

علیرضا امامی فر مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه بعد از وقفه‌ای که در لیگ برتر اتفاق افتاد تمرینات خوبی انجام دادیم گفت: در روزهای گذشته صحبت‌هایی را از مسئولین شهر و استان شنیدیم که در جهت آرام کردن جو نبوده و این جای بسی تأسف دارد.

به گزارش ایلنا، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از بازی با ملوان انزلی با اشاره به حساسیت دربی اظهار کرد: بعدازاینکه سپیدرود به مالک جدید واگذار شد، کادر فنی این تیم و در رأس آن آقای کریمی یک برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و یک برنامه‌ریزی بلندمدت انجام دادند.

وی با اذعان به اینکه نخستین برنامه‌مان آمادگی جسمانی بازیکنان بود افزود: بدن‌های بازیکنان باید به نقطه‌ای که مورد دلخواهمان بود می‌رسید، با توجه به تعطیلات لیگ تمرینات خوبی انجام دادیم و بر روی بدن‌های بازیکنان کارکردیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه پس از تمرینات نیاز به یک بازی دوستانه داشتیم بیان کرد: جام حذفی مقارن با تمریناتمان در تعطیلات لیگ شد و بازی مقابل ملوان بازی خوبی برایمان خواهد بود تا شرایط خوبی برایمان در لیگ برای دیدار مقابل پرسپولیس و پیکان در تهران فراهم کند.

امامی فر با انتقاد از مسئولین استان بیان کرد: در روزهای گذشته صحبت‌هایی را از مسئولین شهر و استان شنیدیم که در جهت آرام کردن جو نبوده و این جای بسی تأسف دارد.

وی با اذعان به اینکه تفکر سپیدرود حرفه‌ای است اظهار کرد: با توجه به شناختی که از آقای پورغلامی و بازیکنان ایشان داریم این امیدواری راداریم که شاهد یک بازی جوانمردانه و زیبا از سوی هر دو تیم باشیم، امیدواریم هواداران با تعصب هر دو تیم ما را ارائه یک بازی جوانمردانه یاری کنند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: حساسیت دربی باید باعث یک بازی زیبا شود و نباید باعث رقم خوردن شرایط سخت شود، امیدوارم تماشاگران صحیح و سالم به خانه‌های خود بازگردند، ملوان اسطوره‌ای به نام قایقران داشته است که به مرد اخلاق معروف است.

امامی فر گفت: هر دو تیم برای رسیدن به نتایج دلخواه تمام تلاش خود را می‌کنند و باید منتظر بازی فردا بمانیم که کدام تیم به برتری دست پیدا می‌کند.

وی با توجه به صحبت‌های نماینده‌های مجلس دو شهر پیش از بازی دربی گفت: وقتی یک مهمان دعوت می‌کنید باید شرایط مناسبی فراهم کنید که فکر می‌کنم این شرایط به وجود آمده است، علی کریمی دنبال یک بازی پاک است و امیدوارم هواداران هر دو تیمشان و شخصت خود و تیم مقابل را حفظ کنند.

اخلاق بازی فوتبال لیگ برتر ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر