کد خبر: 668145 A

الدحیل قطر برای شکست پرسپولیس انگیزه و روحیه دو چندانی بدست آورده زیرا کریم بوضیاف ستاره‌ی این تیم شرایط بازی را پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، نبیل معلول سرمربی تونسی تیم الدحیل که به جای جمال بلماضی به این تیم آمد پس از کسب برد خفیف یک بر صفر در مقابل پرسپولیس مورد انتقاد شدید هواداران قطری و رسانه های قطری قرار گرفت و آنها معتقد بودند این تیم باید گلهای بیشتری به ثمر می‌رسانده تا در دیدار برگشت خیال این تیم از بابت صعود راحت باشد.

معلول در توجیه این نتیجه به قدرت تیم پرسپولیس اشاره کرده و گفته این تیم آن طور که رسانه های قطری تصور می‌کردند حریف آسانی نبوده است . همچنین معلول با اشاره به بازیکنان مصدوم خود که در این دیدار در اختیار نداشته معتقد بوده با بازگشت آنها عملکرد تیمی الدحیل بهتر از پیش خواهد بود.

حالا برای دیدار برگشت دو تیم در استادیوم آزادی یکی از این بازیکنان مصدوم به شرایط بازی رسیده که می‌تواند دست معلول را برای چینش نفرات باز تر کند.

این بازیکن کریم بوضیاف هافبک قطری این تیم است که در موفقیت های اخیر الدحیل نقش بسزایی داشته و هماهنگی او با یوسف العربی می‌تواند برای هر خط دفاعی دردسرساز باشد.

روزنامه استاد الدوحه قطر با اشاره به بازگشت بوضیاف گفته : حضور کریم بوضیاف، کاپیتان الدحیل برای دیدار برگشت با پرسپولیس ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قطعی شده است و معلول می‌تواند از حضور‌ او و تجربه‌اش استفاده کند تا بتواند برای اولین بار در تاریخ این باشگاه با غلبه بر پرسپولیس به جمع 4 تیم برتر آسیا راه پیدا کند.

بوضیاف

 

 

پرسپولیس الدحیل نبیل معلول کریم بوضیاف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر