کد خبر: 668125 A

سرمربی تیم پیکان تهران درباره بازی با پارس جنوبی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل پارس جنوبی جم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: معمولاً می‌گویند جام حذفی و لیگ برتر در بکارگیری روش‌ها متفاوت است، اما تفاوتی بین ارائه بازی و روش‌های فوتبالی در جام حذفی و لیگ برتر وجود ندارد. تنها برخی تیم‌ها مسابقات جام حذفی را جدی می‌گیرند و برخی جدی نمی‌گیرند که این به باشگاه، تیم یا مربیان آن تیم بستگی دارد.

وی در ادامه افزود: چیزی که موجب خوشحالی ماست، این است که در اولین قدم در جام حذفی به مصاف یک تیم لیگ برتری می‌رویم. این برای ما بهتر است و امیدوارم بهره‌برداری‌های لازم را از بازی مقابل پارس جنوبی برای آینده داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش جام حذفی را جدی می‌گیرد یا نه، گفت: این پارامتر، مسئولیت مشترک است و به من یا بازیکنان به صورت تنها وابسته نیست. همه ما دوست داریم، در جام حذفی موفق باشم.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا رویارویی با پارس جنوبی جم در مرحله اول جام حذفی را یک بدشانسی می‌داند یا خیر، تصریح کرد: اگر بخواهید در این مسابقات به جایی برسید، باید این مسیر را طی کنید و این‌گونه نیست که بگوییم این قرعه بدشانسی ماست.

مجید جلالی پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر