کد خبر: 668007 A

کاپیتان پرسپولیس در مورد تقابل این تیم با نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی پس از پایان بازی تیم های پرسپولیس و نساجی گفت: باید به جواد نکونام تبریک بگویم چرا که او تیم قلدر و خوبی را ساخته است، همین موضوع باعث شد تا هواداران زیادی امروز از قائمشهر به تهران بیایند و این هم یکی از دلایل جذابیت بازی امروز بود. نساجی پس از سال ها به لیگ برتر آمده اما تلاش ما در این بازی برای رسیدن به پیروزی بیشتر بود و این را هم باید بگویم خوشحالم که توانستیم از پس این تیم بربیاییم.

وی با اشاره به بازی سخت پرسپولیس مقابل الدحیل گفت: نعمتی محروم است و حسین ماهینی و نوراللهی هم الان در رختکن مصدومیت داشتند، بشار رسن هم همین شرایط را دارد. الدحیل از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است و ما فقط باید با تلاش این تیم را شکست بدهیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص اعتراضات نکونام به داوری گفت: اگر نظر من را می‌پرسید داور خیلی به ضرر پرسپولیس سوت زد، ضربه‌ای که بازیکن این تیم به پای من در نیمه اول زد،‌‌ کارت قرمز داشت.

وی با اشاره به توهین‌های تماشاگران به برخی از بازیکنان در جریان مسابقه گفت:‌‌ نمی‌شود جلوی این اتفاقات و مسائل را گرفت، همیشه بازیکن مقصر است و هر کاری بکنید بازیکنان محروم می‌شوند. برخی آقایان فقط دنبال این هستند که بازیکنان خالکوبی کنند یا اعتراضی داشته باشند تا بلافاصله آنها را محروم کنند.

تیم ملی ایران لیگ برتر فوتبال جلال حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر