کد خبر: 667819 A

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی تاکید کرد : برای ارائه نمایش درخور شان در مسابقات بین قاره ای نیازمند برگزاری اردوی سطح بالا بودیم که خوشبختانه این درخواست محقق شده است.

به گزارش ایلنا،عباس هاشم پورمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در ابتدا گفت : شرایط تیم ملی و بازیکنان از نظر روحی ، روانی و شرایط بدنی  بسیار خوب است. با تشخیص کادرفنی ، بازیکنان را به دلیل حساسیت هفته های پایانی لیگ در یک ماه اخیر در اختیار باشگاه هایشان قرار دادیم.
 
وی ادامه داد : برای آمادگی بیشتر بازیکنان و هماهنگی تاکتیکی بین بازیکنان نیاز به بازیهای تدارکاتی سطح بالا داشتیم که به همین منظور درخواست دادیم تا اردویی در کشور پرتغال پیش از اعزام به مسابقات بین قاره ای برگزار کنیم. خوشبختانه با پیگیری کمیته فوتبال ساحلی و موافقت کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، دبیرکل و همچنین تایید ریاست فدراسیون برگزاری این اردو قطعی شد.
هاشم پور افزود : بی تردید برای حضور پرقدرت در مسابقات جام بین قاره ای و رسیدن به هماهنگی مورد نظرمان ، برگزاری اردوی پرتغال از اهمیت و ضرورت بسیار زیادی برخوردار است ، چراکه پس از مسابقات جام جهانی 2017 تاکنون اردوی خارج از کشور و بازی دوستانه سطح بالایی نداشتیم و در مسابقات پرشین کاپ هم تنها به جوان های تیم میدان دادیم که البته این روند باید ادامه دار باشد. به همین دلیل با برگزاری اردوی پرتغال می توانیم نمایش درخور شان تیم سوم جهان را برابر تیم های قدرتمندی که در جام بین قاره ای شرکت می کنند ، ارائه کنیم.
 
مربی تیم ملی فوتبال ساحلی درخصوص بازیهای تدارکاتی در اردوی پرتغال گفت : در این اردو سه یا چهار بازی خیلی خوب را درپیش داریم . طبق برنامه ریزی که انجام دادیم بیشتر بازی هایمان برابر باشگاه های این کشور خواهد بود تا بتوانیم بازیکنان و به خصوص جوان  ها را با تعداد زیادی از ملی پوشان  پرتغال واحتمالا برزیلی که در این باشگاه ها حضور دارند ، مواجه کنیم. به هرحال تیم ملی پرتغال در رنکینگ ، یک رده بالاتر از ما و در رده دوم جهان قرار دارد و رویارویی با بازیکنان این تیم کمک شایانی به آماده سازی تیم خواهد کرد.
 
وی تصریح کرد : متاسفانه حسن عبدالهی مدافع خوب و باتجربه تیم ملی را به دلیل مصدومیت در این اردو به همراه نداریم و طبق اعلام پزشک تیم ملی وی قادر به حضور در جام بین قاره ای هم نخواهد بود. ضمن اینکه حضور مهران مرشدی زاده هم در ابهام قرار دارد که نتیجه (MRI) وی نهایتا تا فردا از سوی پزشک به ما اعلام خواهد شد تا در صورت نیاز ، بازیکنان دیگر جایگزین شوند ، چراکه بازیکنان جوان و ومستعد زیادی در تیم (ب) داریم که از بابت جایگزینی خیالمان راحت است.
 
وی در در پایان تاکید کرد : باید از حمایت همه جانبه دبیرکل و رییس فدراسیون از برنامه های کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی نهایت تشکر خودم را اعلام کنم. بدون شک برگزاری این اردو باوجود شرایط خاص فعلی ،  از اهمیت بسیار بالایی برایمان برخوردار است و اکنون می توانیم بر روی برنامه های فنی تمرکز کاملی داشته باشیم.
 
 
 

 

تیم ملی فوتبال ساحلی عباس هاشم پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر