کد خبر: 667737 A

امیدواری رسانه‌های قطری به صعود تیم الدحیل

کمتر از یک هفته مانده به جدال حساس پرسپولیس و الدحیل رسانه‌های قطری با امیدواری زیادی از صعود تیمشان به نیمه‌نهایی صحبت می‌کنند

به گزارش ایلنا، بعد از  نتیجه‌ای که الدحیل در دوحه در مقابل پرسپولیس گرفت و برد خفیفی که بدست آورد رسانه های قطری این نتیجه را خطرناک توصیف کرده و به انتقاد از شاگردان معلول پرداخته بودندو معتقد بودند الدحیل باید گلهای بیشتری به ثمر می‌رسانده اما در این چند روز باقیمانده به جدال برگشت دو تیم در استادیوم آزادی به حمایت و دادن روحیه به این تیم پرداخته‌اند و سعی می‌کنند با تیترهای احساسی و حماسی بازیکنان این تیم را به جانفشانی برای صعود ترغیب کنند.

الرای

علاوه بر الرایه سایر رسانه های مطرح دوحه از جمله الوطن، استاد الدوحه، العرب و ... نیز با گزارش های عجیب در تلاش برای ساختن غولی شکست ناپذیر از قهرمان سه گانه قطر در لیگ قهرمانان آسیا برآمدند و در این راه اشاره آنها به 9 برد متوالی این تیم از روز اول مرحله گروهی این فصل از رقابت ها بود که انتظار می رود در ورزشگاه آزادی نوار آن پاره شود.

گفتنی است  دو تیم پرسپولیس و الدحیل از مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه 26 شهریور‌ماه از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به قضاوت روشن ایرماتوف ازبکستانی به مصاف هم خواهند رفت.

 

پرسپولیس الدحیل جام باشگاه‌ها اسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر