کد خبر: 667689 A

سرمربی تیم ملی که در جام جهانی و پیش از آن پست چند بازیکن را تغییر داده بود، مقابل ازبکستان از آنها در پست اصلی استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ملی کشورمان روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف ازبکستان رفت تا به نوعی از تیم کی‌روش بعد از جام جهانی و تغییرات مورد نظر او رونمایی شود.

یکی از تغییراتی که کی‌روش در ترکیب و سیستم بازی داده بود، تغییر پست برخی از بازیکنان و انتقال چند نفر به پست اصلی‌شان بود.

کریم انصاری‌فرد، مهاجم نوک تیم ملی کشورمان در دیدار با ازبکستان در پست اصلی و همیشگی خودش به بازی گرفته شد. این در حالیست که وی در جام جهانی به عنوان یک هافبک دفاعی ایفای نقش می‌کرد و کی‌روش از او در پست غیر تخصصی استفاده می‌کرد.

بازیکن دیگری که به پست اصلی خود برگشته بود علی قلی‌زاده بود. او به عنوان وینگر در ترکیب تیم ملی بازی کرد و این همان پست تخصصی اوست که در سایپا و شارلوا بازی می‌کند. او هم مدتی توسط کی‌روش به دفاع منتقل شده بود و به عنوان مدافع چپ شناخته می‌شد.

این دو بازیکن خصوصاً قلیزاده در پست اصلی خود نمایش بهتری داشتند و به نظر می‌رسد استفاده از آنها در جای اصلی می‌تواند مثمر ثمر باشد.

تیم ملی ایران کارلوس کی‌روش علی قلی‌زاده کریم انصای فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر