کد خبر: 667677 A

رئیس کمیته آموزش در جمع مربیان کلاس سطح دو فوتسال آسیا گفت: یک از اهداف کمیته آموزش تدوین محتوای مطالب آموزشی فوتسال ایران است که به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

به گزارش ایلنا،میرشاد ماجدی در کلاس مربیگری سطح دو فوتسال آسیا در خراسان رضوی به میزبانی مشهد مقدس گفت: 21 شرکت کننده در این دوره حضور دارند که علیرضا رعدی و نقیبی(دستیار)مدرسی آن را بر عهده داشته و خوشبختانه  در بحث محتوا و کیفیت کلاس، شاهد برگزاری دوره ای مطلوب هستیم.

وی در ادامه بیان کرد : یکی از اهداف ما  ایجاد و تدوین محتوای جدید کلاس سطح فوتسال ایران است که به زودی این اتفاق رخ خواهد داد و از این پس مدرسان از آن باید پیروی کنند و طبق اصولی که در اختیارشان قرار می گیرد، تدریس کنند. در واقع  طبق مقررات مربیان می توانند فعالیت کنند.

وی ضمن بازدید از کلاس مربیگری فوتبال C آسیا به مدرسی صنعتگر و عصاران (دستیار)  گفت: حضور مربیان و نحوه تدریس این مدرسان را ارزیابی کردم. خوشبختانه از لحاظ ساختاری و محتوا  این دوره مطلوب بود. ضمن اینکه از هیات فوتبال استان خراسان رضوی، براداران رئیس هیات و مجید مرتضایی رئیس کمیته آموزش استان خراسان رضوی تشکر می کنم که تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه مطلوب تر دوره به کار گرفته اند.

میرشاد ماجدی فوتسال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر