کد خبر: 667659 A

رئیس کمیته آموزش گفت:یکی از اهداف ما ایجاد و تدوین محتوای جدید کلاس سطح فوتسال ایران است که به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

به گزارش ایلنا، کلاس مربیگری سطح دو فوتسال آسیا در خراسان رضوی با حضور  رئیس کمیته آموزش در  به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد و ماجدی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: 21 شرکت کننده در این دوره حضور دارند که علیرضا رعدی  و نقیبی(دستیار )مدرسی آن را بر عهده داشته و خوشبختانه  در بحث محتوا و کیفیت کلاس، شاهد برگزاری دوره ای مطلوب هستیم.

وی در ادامه بیان کرد : یکی از اهداف ما  ایجاد و تدوین محتوای جدید کلاس سطح فوتسال ایران است که به زودی این اتفاق رخ خواهد داد و از این پس مدرسان از آن باید پیروی کنند و طبق اصولی که در اختیارشان قرار می گیرد، تدریس کنند. در واقع  طبق مقررات مربیان می توانند فعالیت کنند.

وی ضمن بازدید از کلاس مربیگری فوتبال C آسیا به مدرسی صنعتگر و عصاران (دستیار)  گفت: حضور مربیان و نحوه تدریس این مدرسان را ارزیابی کردم. خوشبختانه از لحاظ ساختاری و محتوا  این دوره مطلوب بود. ضمن اینکه از هیات فوتبال استان خراسان رضویف دکتر براداران- رئیس هیات و مجید مرتضایی رئیس کمیته آموزش استان خراسان رضوی تشکر می کنم که تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه مطلوب تر دوره به کار گرفته اند.

فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر