کد خبر: 667546 A

علیرضا جهانبخش لژیونر موفق فوتبال ایران همجنان عملکرد پر انتقادی از خود نشان می‌دهد و در مقابل ازبکستان هم عملکرد چشمگیری نداشت

به گزارش ایلنا، وینگر شمالی فوتبال ایران در یک دیدار ملی دیگر نیز به میدان رفت و نتوانست انتظارات را برآورده کند. علیرضا جهانبخش بازیکن تیم برایتون انگلیس در مقابل ازبکستان در ترکیب ثابت تیم ملی ایران نیز قرار گرفت و انتظار می‌رفت عملکرد خوبی در بازیسازی و ایجاد موقعیت از خود نشان دهد اما این اتفاق نیفتاد.

در آغاز نیمه دوم دیدیم که مهدی طارمی جای او را در ترکیب گرفت و از همان آغاز با حرکات انفرادی خود دفاع ازبکستان را به عقب راند و اتفاقا گلی که به ثمر رسید هم از سمتی بود که طارمی در آنجا حضور داشت و تاثیر خود را روی گل ایران نشان داد.

علیرضا جهانبخش فرصت زیادی برای اثبات شایستگی های خود ندارد چرا که بازیکنان دیگر تیم ایران در این پست می‌توانند به سرعت جای او را در تفکرات کی روش گرفته و به جای او در ترکیب اصلی تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا قرار بگیرند.

باید دید تا فرصت باقی مانده تا شروع جام ملتهای آسیا جهانبخش به فرم ایدهآل خود خواهد رسید یا این عملکرد سینوسی و پرانتقاد را ادامه خواهد داد.

01335496

تیم ملی ایران کارلوس کی روش علیرضا جهانبخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر