کد خبر: 667237 A

29 شهریور به تبریز اعزام می شویم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برگزاری تورنمنت ها، بازیهای دوستانه و رقابت با تیم های قوی، باعث می شود تا بازیکنان تجربه زیادی کسب کنند.

به گزارش ایلنا،سیدمحمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره حضور در تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز گفت: آخرین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان در تهران برگزار خواهد شد تا بازیکنان تمرینات خود را برگزار و برای شرکت در مسابقه فوق آماده شوند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه تیم ملی فوتسال 90 درصد تغییر کرده و بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها تمرینات خود را برگزار و فعالیتهای مربوطه را انجام می دهد. بر همین اساس ما نیاز داریم تا بازیهای تدارکاتی داشته باشیم. بازیکنان را ارزیابی کنیم. به جوان ها میدان دهیم تا تجربه کسب کنند و در نهایت آینده تیم ملی تامین شود.

ناظم الشریعه در ادامه بیان کرد: انگیزه جوانان در اردوها در کنار با تجربه ها بسیار بالاست. چیزی که بسیار مهم است نسل جدید به اردوهای تیم ملی اضافه شده و ما به دنبال تغییر نسل هستیم تا آینده تیم ملی فوتسال را تامین کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه بیان کرد: آنالیز تیم های ژاپن و بلاروس را  در کلاس های تئوری برای بازیکنان مطرح کردیم. بچه ها تمرکز خود را باید بر روی بازی اول که با بلاروس  است بگذارند. اولین بازی برایمان بسیار مهم است

ناظم الشریعه در پایان گفت: بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان روز 29 شهریورماه به تبریز اعزام می شویم تا در تورنمنت حضور داشته باشیم. بدون شک بار فنی  این تورنمنت برای کادر فنی و بازیکنان مطلوب خواهد بود. بازیکنان نیاز دارند بازیهای تدارکاتی خوبی داشته باشند تا محک بخورند و تجربه کسب کنند.

 

تیم ملی فوتسال محمد ناظم الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر