کد خبر: 666949 A

کاپیتان تیم ملی ایران پیش از دیدار با ازبکستان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از بازی با ازبکستان اظهار داشت: خوشحالم که در تاشکند هستم و قرار است با ازبکستان بازی کنیم.

وی در ادامه افزود: بازی با این تیم همیشه جذاب، هیجان انگیز، سخت و نزدیک بوده است. فردا هم هر دو تیم با یکدیگر چنین بازی را خواهند داشت و به همین گونه به میدان می روند.

وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و، اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می‌کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: وظیفه سنگینی بر دوش ما است چون ایران تیم برتر آسیا بوده و این امر کار ما را سخت می‌کند. ما بازی‌هایمان در تاشکند بسیار سنگین بوده چه فردا چه در مسابقات جام ملت‌های آسیا و چه رقابت‌های دیگر. البته حساسیت مسابقات رسمی از نظر ما بیشتر است، اما بازی فردا دیدار بسیار سختی است و ما باید از عملکرد تیم خود دفاع کنیم. تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی را پشت سر گذاشته و نمایش خوبی داشتیم و باید از عملکرد خوبمان دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره حضور کی‌روش و دستاوردش برای فوتبال ایران و حضورش در کشورتان چه پاسخی دارید، گفت: بهتر بود که مقابل او این صحبت را مطرح نمی‌کردم. دستاورد او این است که ۶ سال به طور مداوم به عنوان تیم اول آسیا هستیم و تیم قابل احترامی برای آسیا محسوب می‌شویم. بازیکنان جدید و قدیم با همه به یک شکل برخورد می‌شود و از همه در تیم به اندازه خودشان استفاده می‌شود. البته باید بگویم همه بازیکنان در تیم شرایط یکسانی دارند و فکر می‌کنم علاوه بر کی‌روش، همه اعضای کادرفنی تیم ملی با کار شبانه‌روزی به همراه شخص سرمربی انجام می‌دهند، در حال تلاش برای تیم ملی فوتبال ایران هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم کی‌روش همچنان در ایران بماند و ما به عنوان بازیکن دوست داریم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد.

تیم ملی ایران مسعود شجاعی تیم ملی ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر