کد خبر: 666894 A

الدحیل قطر حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تمرینات آماده سازی خود را برای جدال با نماینده ایران دنبال می‌کند

به گزارش ایلنا، این تیم همچنان تمرین‌های آماده‌سازی خود برای بازی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران ادامه می‌دهد. نبیل معلول سرمربی این تیم و دستیارانش با وجود غیبت برخی از بازیکنان و از جمله مدافع کره‌ای به خاطر حضور در اردوی تیم ملی روی بازیکنان حاضر در تمرین‌ها از نظر بدنی، فنی و آمادگی روحی جهت رویارویی با پرسپولیس کار می‌کنند.

انتظار می‌رود تا پایان هفته جاری ترکیب تیم الدحیل در تمرین‌های گروهی تکمیل شود و تا آن زمان نبیل معلول باید از عدم حضور برخی بازیکنان رنج ببرد.

خبر دیگر از حریف قطری پرسپولیس آماده‌سازی کریم بوضیاف، بازیکن مصدوم الدحیل برای برای بازی برگشت است. این بازیکن کلیدی الدحیل هم‌اکنون در تمرین‌های گروهی تیم ملی فوتبال قطر حضور دارد و به احتمال فراوان برای دقایقی در بازی دوستانه با فلسطین به میدان خواهد رفت.

تیم الدحیل در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر برابر پرسپولیس پیروز شد. بازی برگشت ساعت 18:30 دقیقه دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم برنده به نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه خواهد یافت وبا برنده ی جدال السد و استقلال پیکار خواهد کرد.

1397061906471530315301914

پرسپولیس جام باشگاه های آسیا الدحیل قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر