کد خبر: 666845 A

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در اظهار نظری عنوان کرده در رقابتهای جهانی208 و 2019 به دنبال یافتن ترکیب تیم های ملی برای المپیک است.

به گزارش ایلنا، رسول خادم روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: کادرهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به دنبال یافتن ترکیب اصلی تیم در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هستند

وی بیان کرد: این موضوع موجب می شود که کادرهای فنی و شوراهای فنی، نگاه متفاوتی به عضویت ملی پوشان در تیم های ملی آزاد و فرنگی داشته باشند. به این معنی که حضور در مسابقات جهانی یک مبنای ارزیابی، برای شناسایی ترکیب نهایی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد بود.

خادم در خصوص ضعف فنی برخی ملی پوشان نیز گفت: در این فاصله کوتاه شاید نتوانیم بسیاری از ضعف ها را برطرف کنیم اما مسیری که دنبال می کنیم باید این باشد که در نهایت تیم قابل قبولی را برای المپیک از رقابت های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصیح کرد: المپیک میدانی نیست که کشتی گیرانش را در همان سال پیدا کرد بلکه مدعیان از سال های قبل از المپیک ارزیابی و شناسایی می شوند و نشان می دهند که قابلیت و شایستگی حضور در المپیک را دارند.

 

 

 

فدراسیون کشتی کشتی آزاد رسول خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر