کد خبر: 666454 A

بازیکن سابق پرسپولیس دل پری از مدیران ادوار گذشته خود در این تیم دارد و معتقد است از اعتمادش سواستفاده شده است.

امیرحسین اصلانیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد بخشیدن طلب‌هایش به باشگاه پرسپولیس گفت: من 5 فصل در پرسپولیس بازی کردم و عملکردم هم در این مدت مشخص بود . از مجموع این فصل 80 میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب داشتم که در زمان آقای طاهری به خاطر اینکه پرسپولیس به مشکل نخورد به باشگاه مراجعه کردم و طلبم را به باشگاه بخشیدم تا خطری متوجه پرسپولیس نشود.

وی افزود: طاهری بعد از اینکه طلبهایم را بخشیدم به من گفت که در اولین فرصت این فداکاری را جبران می‌کنیم اما نه تنها جبران نکرده‌اند بلکه من چندی پیش با مراجعه به اداره مالیات متوجه شده‌ام که باشگاه به اداره مالیات اعلام کرده به امیرحسین اصلانیان 80 میلیون پرداختی داشته است در حالی که من این پول را به باشگاه پرسپولیس بخشیده ام . به همین خاطر به خاطر اینکه ممنوع الخروجی من را تهدید نکند مالیات پول نگرفته را نیز پرداخت کردم.

اصلانیان در رابطه به فحاشی هایی که در فضای مجازی به او شده هم اینطور گفت:هوادار باید بداند در این فوتبال چه خبر است و از حقایق با خبر شود . هر حرفی که می‌زنیم یک عده در صفحات مجازی فحاشی می‌کنند و انواع و اقسام الفاظ رکیک را به من و خانواده ام نثار می کنند اما نمی دانند در این فوتبال چه می‌گذرد .

مهاجم اسبق سرخپوشان در مورد بی توجهی مدیران قبلی به او نیز گفت: غمخوار، خطیب، انصاری فرد و علی پروین هر کدام به یک شکل من را سر می‌دواندند و  از تعیین تکلیف بدهی من سر باز می‌زدند و می گفتند که با هر مدیری قرارداد بستی برو طلبت را از همان مدیر بگیر .حتی یکبار در زمان مدیرعاملی علی پروین هنگامی که پیش او رفتم به من گفت که من دستور دادم تا پول تو را ندهند وقتی دلیل این تصمیم را از او پرسیدم گفت به من گفته اند تو پولت را گرفته ای . من هم به او گفتم اگر طلبم را می‌گرفتم که باید سند پرداخت این مبلغ به من در باشگاه وجود داشته باشد.

اصلانیان در پایان صحبتی با مدیران پرسپولیس دارد: خیلی دوست دارم بدانم پرونده ی من در باشگاه وجود خارجی دارد یا نه؟ چون هر زمان به باشگاه مراجعه کردیم به ما اعلام کردند پرونده شما وجود ندارد . از مدیران پرسپولیس می خواهم این موضوع را مشخص کنند و به اطلاع من و طرفداران برسانند که آیا پرونده ای به نام امیرحسین اصلانیان در باشگاه پرسپولیس وجود دارد یا نه؟

پرسپولیس امیرحسین اصلانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر