کد خبر: 666384 A

زنگ خطر به صدا درآمد؛

تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدار خود در تورنمنت اسلوونی مقابل کانادا هم شکست خورد تا زنگ خطری بزرگ در آستانه ی رقابتهای جهانی به صدا در بیاید.

به گزارش ایلنا، ایران این دیدار را با ترکیب وادی، موسوی، معنوی نژاد، عبادی پور، شفیعی، غفور و مرندی آغاز کرد که نسبت به دیدار روز گذشته تغییرات زیادی داشت.

 ست اول این دیدار با برتری کانادا آغاز شد و شاگردان آنیتگا خیلی سریع از تیم ایران پیش افتادند و توانستند در اولین ست با استفاده از سرویس های خود اختلاف امتیازی ایجاد کنند اما تیم ایران توانست در اواسط ست اول این اختلاف را کاهش دهد و در امتیازات پایانی به حریف خود نزدیک شد و توانست در امتیاز 19 به تساوی برسد. این رقابت نزدیک در امتیازات بعدی ادامه پیدا کرد اما در نهایت کانادا با نتیجه 26 بر 24 در این ست به پیروزی رسید.

ست دوم اما شرایط متفاوتی داشت و ایران بود که از کانادا شروع بهتری داشت. تیم ایران توانست در امتیازات ابتدایی فاصله قابل قبولی ایجاد کند و از حریف پیش بیفتد و با حفظ برتری خود در نهایت این ست را با برد به پایان رساند.

ست سوم نیز برای ایران بود؛ شاگردان کولاکوویچ در این ست نیز بسیار بهتر از حریف خود عمل کردند و از ابتدا از حریف پیش افتادند و توانستند برتری خود را حفظ کنند تا به این ترتیب این ست را نیز با نتیجه 25 بر 18 به پایان برسانند.

ست چهارم نیز کانادا بهتر از ایران بازی را آغاز کرد اما در امتیازات پایانی تیم ایران اختلاف را کم کرد ولی نتوانست نتیجه را جبران کند تا با شکست در این ست، بازی به ست پنجم کشیده شود.

کانادا ست پنجم را با امتیاز گیری بسیار خوب با تکیه به سرویس های خود آغاز کرد و توانست با اختلاف امتیازی ایجاد شده در ابتدای مسابقه، در این دیدار به پیروزی برسد.

تیم ایران در دو دیدار قبلی خود نیز به آمریکا و اسلوونی نتیجه را واگذار کرده بود که این نتایج نمی تواند در آستانه رقابتهای جهانی اتفاق خوشایندی برای والیبال ایران باشد.

تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر