کد خبر: 666362 A

علی کریمی در مورد شرایط اردوی تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر بعد از مصدومیت دوباره در تیم ملی هستم و همه تلاشم را برای خوب بودن انجام می دهم تا روز به روز بهتر شوم.

وی درباره آماده‌سازی تیم ملی و اینکه آماده سازی این تیم با مشکلاتی روبرو شده، ادامه داد: همیشه این بحث‌ها شده و شاید شرایط آنطور که باید باشد، نبوده اما ما به عنوان بازیکن حق داریم که تمرین کنیم و باید خوب این کار را انجام دهیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که به تیم ملی کمک شود تا این تیم در راه آماده سازی خود در جام ملت‌های آسیا شرایط خوبی داشته باشد و امیدوارم در ادامه بتوانیم اردوهای خوبی انجام دهیم.

یکی از خبرنگاران درباره صحبت‌های فتحی مدیرعامل استقلال و اینکه او گفته بود استقلالی‌ها 6 بازیکن در تیم ملی دارند و این موضوع کار آبی‌پوشان را برای بازی با السد قطر، سخت کرده، پرسید که در این حین حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی اجازه پاسخگویی به کریمی نداد و عنوان کرد که سوالات باید فقط در حیطه تیم ملی باشد.

بازیکن تیم ملی درباره وضعیت مصدومیتش هم خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصدومیتم خیلی خوب شده و مشکلی ندارم. الان هم همه تلاشم را می‌کنم تا با آمادگی بیشتر بتوانم بازیکن مؤثری هم در تیم ملی و هم باشگاهم باشم.

تیم ملی فوتبال علی کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر