کد خبر: 666329 A

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های خونه به خونه بابل و شاهین بوشهر از سری رقابت‌های جام حذفی در مرحله یک هشتم برگزار در شهر سیمرغ برگزار و از سوی تماشاگران منتسب به تیم میزبان تخلفاتی مبنی بر فحاشی، پرتاب اشیا و رفتار زننده صورت گرفت. بر همین اساس تیم خونه به خونه بابل به استناد ماده 100 مقررات انضباطی در تمامی مسابقات رسمی خانگی تا صدور رای لازم بدون حضور تماشاگر، دیدارهای خود را برگزار خواهد کرد.

گفتنی است، مدیرعامل و سرپرست باشگاه نیز جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات صورت گرفته روز دوشنبه 19 شهریور ماه باید در محل کمیته انضباطی حضور یابند.

*جریمه نقدی برای تیم صنعت نفت آبادان

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرپسولیس تهران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران و بازیکنان تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم صنعت نفت آبادان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم پرسپولیس به جهت رفتار غیر ورزشی که سبب تحریک تماشاگران شد، به توبیخ کتبی محکوم شد. آرای فوق قطعی است.

فدراسیون فوتبال خونه به خونه بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر