کد خبر: 666285 A

همه چیز حول و هوش یک سگ به نام تساپارا می چرخد.

به گزارش ایلنا، فوتبال همیشه ورزشی خاص و جذاب با اتفاقاتی بوده است که هیچکس انتظار آن را نداشته است. همیشه شاهد حوادث و رخداد هایی از این دست بوده و خواهیم بود.

یکی دیگر از اتفاقات جالب این ورزش پرطرفدار در پاراگوئه، در لیگ سطح سوم این کشور رخ داده است، جایی که یک سگ به عنوان کمک مربی فعالیت می کند. این داستان سگیست که فوتبال دوست دارد. این داستان تساپارای 10 ساله است. نام باشگاه مورد نظر کلوب 2 دی مویا است که سابقه حضور در سطح اول فوتبال پاراگوئه را نیز دارد.

کارلوس خارا ساگوئیر، سرمربی این تیم در مورد اولین دیدار با تساپارا توضیح داده است. این سگ مدت ها در این زمین محل تمرین این تیم زندگی می کرد. این سرمربی توضیح داده است که روزی به او یک که غذا داد و این سگ پس از آن همیشه در کنار او حضور داشت حتی در راهرو های محل تمرین باشگاه.

تساپارا نگهبان باشگاه هست و اینجا زندگی می کند. وقتی درب ها بسته می شوند و کار روزانه تمام می شود او تند خو می شود اما صبح ها ها بسیار مهربان و دوست داشتنی است. او هرگز مرا تنها نمی گذارد. چه در زمین، چه در راهرو ها و چه در دفتر. وقتی بازیکنان حرکات کششی خود را انجام می دهند او روی زمین دراز می کشد و سعی می کند حرکات آن ها را تقلید کند. فکر می کنم این برای او تبدیل به یک عادت شده است که تمرین بازیکنان را ببیند.

زمین فوتبال داستان مربی روی زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر