کد خبر: 666212 A

انتقاد شدید داوود مهابادی به وضعیت داوری در لیگ یک

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر از داور دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، داود مهابادی درباره شکست ۲ بر صفر آلومینیوم اراک مقابل شهرداری ماهشهر اظهار داشت: آلومینیوم تیم خوبی بود، اما این ما بودیم که در بیشتر دقایق بازی حمله می‌کردیم که متأسفانه از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. حریف هم از فرصت‌های خود در ضدحملات نهایت استفاده را برد و به دو گل رسید.

وی با انتقاد از قضاوت امید سعیدفر، داور این بازی گفت: باید اذعان کنم که داور در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت. در دقیقه ۵۵ در حالی که مهاجم ما با دروازه‌بان حریف تک به تک بود، بازیکن آلومینیوم روی بازیکن ما خطای پنالتی کرد و باید از زمین اخراج می‌شد، اما داور خطای پشت محوطه جریمه اعلام کرد و به این بازیکن کارت زرد نشان داد. این کار کاملاً مغرضانه است. همه می‌دانند که مدافع خطاکار روی مهاجمی که با دروازه‌بان تک به تک است، باید اخراج شود. این داور، داور سلامتی نیست. وقتی به جای اخراج بازیکن حریف، کارت زرد نشان می‌دهی، «شیله پیله» داری و آدم درستی نیستی! قسم می‌خورم که داور این بازی فرد درستی نیست!

سرمربی شهرداری ماهشهر ادامه داد: اگر داور خطا می‌گیرد و می‌خواهد به بازیکن خاطی اخطار دهد، باید همان لحظه کارت بدهد، اما داور این بازی پس از آرام کردن اوضاع، تلاش می‌کرد که به گونه‌ای ماست‌مالی کند و به همین خاطر کارت زرد  نشان داد! دو سال گذشته هم همانند شاهین حاج‌بابایی که در بازی سپیدرود باید بازیکنی را اخراج می‌کرد اما به او کارت زرد نشان داد و از داوری رفت. این داور هم همین کار را کرد و به همین خاطر، رشد نمی‌کند!

مهابادی در مورد قعرنشینی تیمش در لیگ دسته اول و ناتوانی در به ثمر رساندن گل در سه دیدار گذشته تصریح کرد: امیدوارم مشکلات ما حل شود. ما موقعیت‌های تک به تک با دروازه‌بان داشتیم و زمانی که یک تیم نمی‌تواند از چهار موقعیت تک به تک خود استفاده کند، قطعاً مشکل دارد. نمی‌گوییم ضعف ما تنها به خاطر داوری است، اما وقتی داور پنالتی تیم ما و اخراج بازیکن حریف را اعلام نمی‌کند و ما موقعیت‌های خود را وارد دروازه نمی‌کنیم، زمینه‌ساز اتفاقات بعدی می‌شود. در دیدار مقابل اکسین هم مشخص شد که پنالتی ما را نگرفته‌اند.

وی در خصوص مصاف مقابل سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: سپاهان در هر دو جام مدعی است و ما هم تلاش می‌کنیم بازی خوبی انجام دهیم. قطعاً نتایج ما با کیفیت تیم‌مان همخوانی ندارد و امیدوارم بدشانسی دست از سر ما بردارد.

داوود مهابادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر