کد خبر: 666090 A

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فستیوال ملی فوتبال پایه در راستای شناسایی استعدادهای برتر فوتبال کشور برگزار می شود و هدف نهایی از برگزاری این فستیوال یافتن استعدادهای شایسته ای است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون در آیین افتتاحیه چهارمین فستیوال ملی فوتبال پایه دختران کشور گفت:می دانم که امروز همه شما برای آغاز این فستیوال آماده هستید اما باید تشکر کنیم از تمامی هیات های فوتبال شهرستان ها و استان های کشور که پیش از این مرحله فعالیت گسترده ای در حوزه استان ها جهت شناسایی استعدادهای برتر و برگزیده داشتند. در نتیجه این تلاش نفرات برتر انتخاب شدند و امروز شاهد حضورشان در فستیوال هستیم.

وی همچنین گفت:این پروژه بسیار گسترده و ارزشمندی است که با تلاش های تمامی عوامل به نتیجه می رسد ازجمله باید از مسئولین کمیته بانوان نیز تشکر ویژه ای داشته باشم که برای اجرای این برنامه زحمات زیادی کشیدند. همچنین از هیات فوتبال استان البرز و مجموعه ایثار کردان تشکر می کنم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان اظهار داشت:باعث خوشحالی است که این فستیوال به شکل مستقیم و اینترنتی پخش می شود و همه علاقمندان امکان تماشای این رویداد را خواهند داشت. فستیوال ملی فوتبال پایه در راستای شناسایی استعدادهای برتر فوتبال کشور برگزار می شود و هدف نهایی از برگزاری این فستیوال یافتن استعدادهای شایسته ای است که امیدواریم بتوانند به تیم های ملی ما راه یابند و موجب توسعه و پیشرفت چشمگیر فوتبال کشور باشند.

 

فدراسیون فوتبال محمدرضا ساکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر