کد خبر: 666047 A

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد دومین باخت خود در تورنمنت اسلوونی به سوالات خبرنگاران جواب داد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابتهای قهرمانی جهان در تورنمنت اسلوونی شکت کرده و در دو مسابقه متوالی به آمریکا و اسلوونی میزبان که هدایت آن بر عهده اسلوبودان کواچ سرمربی اسبق تیم ملی ایران می باشد باخته است .

 ایگور کولاکوویچ بعد از باخت به شاگردان اسلوبودان کواچ در گفتگو با خبرنگاران در مورد این بازی گفت : بازی سختی را برابر اسلوونی داشتیم. در بعضی از دقایق مسابقه خیلی خوب عمل کردیم اما در بعضی دقایق نتوانستیم کیفیت بالای خود را نشان دهیم. در کل این مسابقه یکی از بهترین بازی های تدارکاتی در این مقطع زمانی برای ما بود

وی ادامه داد: اسلوونی سرویس های بسیار خوبی داشت اما من از عملکرد بازیکنانم در دریافت سرویس راضی هستم. اگر تمرکز داشتیم، می توانستیم در این دیدار سه بر صفر برنده باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در بخش پایانی صحبت های خود افزود: در برخی از دقایق کلیدی مسابقه مانند امتیازات پایانی ست دوم و ست پنجم اشتباه داشتیم که باعث شد این نتیجه رقم بخورد. ما والیبال خوبی به نمایش می گذاریم اما باید برای پیشرفت از اشتباهات خود درس بگیریم که مطمئن هستم این اتفاق خواهد افتاد و تیم ما هنوز پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد.

تیم ملی والیبال کولاکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر