کد خبر: 665796 A

هافبک ذوبی‌ها به بررسی شرایط این تیم در لیگ برتر و جام حذفی پرداخت.

حمید بوحمدان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص وضعیت ذوب آهن اظهار داشت: وضعیت خوبی داریم و بعد از تعطیلات این روزها در دو نوبت تمرین می‌کنیم تا آماده ادامه بازی‌های لیگ و جام حذفی شویم و با قدرت بیشتری پیش برویم.

وی در مورد قرعه‌ ذوب آهن در جام حذفی گفت: قرعه سختی به ما خورد ولی وقتی هدفمان رسیدن به مراحل بالا و قهرمانی جام حذفی است باید هر تیمی را بتوانیم شکست دهیم. اگر در این مرحله به پدیده نمی‌خوردیم مرحله بعد به حریف سخت‌تری می‌خوردیم و نباید با توجه کردن به این مسائل هدفمان را فراموش کنیم. ذوب آهن همیشه از تیم‌های خوب جام حذفی بوده و در کنار فکر کردن به موفقیت در لیگ، برای جام حذفی هم برنامه داریم.

هافبک ذوب آهن در رابطه با نتایج این تیم در لیگ برتر عنوان کرد: با توجه به نتایج فصل قبل و تغییراتی که ایجاد شد خیلی‌ها تصور می‌کردند این فصل ضعیف شویم ولی ذوب آهن نشان داده یک باشگاه با ساختار حرفه‌ای است و هیچ وقت پسرفت نمی‌کند. ما اسکلت تیم را حفظ کردیم و در برخی نقاط هم تقویت شدیم یا جای خالی جدا شده ها را به خوبی پر کردیم. در حال حاضر هم اگر اشتباهات داوری و عدم تمرکز ما نبود نتایجی به مراتب بهتر گرفته بودیم.

بوحمدان در مورد اعتراض دو تیم اصفهانی به داوری‌ها و اینکه گفته می‌شود فدراسیون قصد دارد برچسب اصفهانی‌ بودن را از خودش بردارد گفت: من نباید در مورد این مسائل صحبت کنم ولی همانطور که در کارشناسی‌ها دیده شد اعتراض ما به دواری درست بود و اشتباهات علیه ما بوده است. در هر صورت اشتباهات داوری همیشه وجود دارد و باید سعی کنیم به قدری خوب باشیم که این مسائل هم مانع نتیجه‌گیری ما نشود.

وی در رابطه با فهرست تیم ملی هم خاطرنشان کرد: در این مورد هم دوست ندارم زیاد صحبت کنم. مربیگری سلیقه‌ای است و کی‌روش هم طبق نظر خودش بازیکنان را دعوت می‌کند ولی تیمی مثل ذوب آهن که خوب بازی می‌کند حقش است بیشتر دیده شود و فکر می‌کنم از تیم ما باید حداقل 3-4 بازیکن در این اردو حاضر می‌شدند و یک سهمیه برای ذوب آهن کم است.

هافبک ذوب آهن با اشاره به دیدار استقلال - السد و جای خالی تیم خودش در این مرحله عنوان کرد: کم کم داشت یادمان می‌رفت که در مرحله قبل چه اتفاقی افتاد ولی بازی را که دیدیم داغ دلمان تازه شد و یادمان آمد داوری چه ظلمی در حق ما داشت و در بازی با استقلال مانع از صعود ما به مرحله بعد شد. بازی را می‌دیدم حسرت می‌خوردم چرا که فکر می‌کنم حق تیم ما بوده که در این مرحله و مقابل السد حضور داشته باشد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان بوحمدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر