کد خبر: 665661 A

مدافع استقلال امیدوار است عملکردش به شکلی باشد که بتواند در جام ملت‌ها سهمیه حضور در فهرست کارلوس کی‌روش را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ایلنا، وریا غفوری در گفتگویی که پیش از تمرین امروز تیم ملی با اصحاب رسانه انجام داد، در ابتدا درخصوص بازی دوستانه با ازبکستان گفت: همانطور که در جریان هستید این اولین اردو پس از جام جهانی است و هنوز شروع راه برای جام ملت ها است. بازی با ازبکستان هم می تواند شروع خوبی در این مسیر باشد که انشالله تیم ملی بتواند در جام ملت ها موفق باشد.

غفوری در ادامه به سوال یکی از خبرنگاران راجع به انگیزه اش پس از جاماندن از لیست تیم ملی در جام جهانی اینطور پاسخ داد: من همیشه انگیزه لازم برای تیم ملی را داشتم چون تیم ملی بحث جداگانه ای است و الان هم به مراتب انگیزه بیشتری دارم و انشالله بتوانم نظر کادرفنی را جلب کنم و به تیم ملی کشورم در بازی های آسیایی کمک کنم.

دفاع- هافبک راست تیم استقلال درباره احتمالا موفقیت ایران در جام ملت ها گفت: نمی شود پیش بینی کرد اما آشنایی کادرفنی به تیم کمک می کند و فکر کنم کار تیم ملی را برای موفقیت راحت تر می کند.

وی درباره ترافیک در پست دفاع راست، اظهار داشت: برای خودم این شانس را قائلم که بتوانم بازی کنم برای تیم ملی و تلاشم را می کنم اما انتخاب آخر را سرمربی می کند.

غفوری در پایان گفت: شرایط سنی ام طوری است که می توانم برای تیم ملی بازی کنم. در مقطع پس از جام جهانی هم تمرین می کردم و یک درصد شانس می دادم که دعوت شوم. اما قسمت نشد به جام جهانی بروم و می رویم برای جام ملت ها.

استقلال تیم ملی ایران وریا غفوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر