کد خبر: 665609 A

تمرین تیم ملی با حضور 23 بازیکن در ورزشگاه آزادی طی روزهای اخیر در حال پیگیری است.

به گزارش ایلنا، تمرینی که در آن علیرضا جهانبخش و امیر عابدزاده هم حضور داشتند. دو لژیونری که یکی در انگلیس و دیگری در لیگ پرتغال بازی می‌کنند. این تمرین می‌توانست با حضور بازیکنانی همچون سامان قدوس، سردار آزمون و کاوه رضایی داغ‌تر شود اما آنها در روزهای آتی به تمرین تیم ملی می‌آیند. در تمرین دیروز نشاط خاصی حاکم بود و بازیکنان با شوخی‌های خود که گاهی هم خشن می‌شد توجه حاضران را به حرکات خود جلب می‌کردند. تیم ملی به طور کلی در فاز خنده بود و شاید در این میان عکاس‌ها بیش از همه خوشحال بودند که عکس‌هایی با پیش زمینه لبخند از ملی‌پوشان به یادگار می‌گرفتند.

 کی‌روش نیز در این تمرین فعالیت ویژه‌ای داشت و کوشید دقت بیشتری به رفتار بازیکنان داشته باشد اما مهم‌ترین بخش فنی تمرین ملی‌پوشان جایی بود که آنها به دو تیم تقسیم شدند تا بیشتر عیارشان مشخص شود. در یک تیم بازیکنانی همچون؛ علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مجید حسینی، پورعلی‌گنجی، صادق محرمی، مهدی ترابی، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، علی قلی‌زاده و مهدی طارمی قرار گرفتند.

در تیم دوم هم امیر عابدزاده، وریا غفوری، احسان حاجی‌صفی، علی کریمی، آرمین سهرابیان، سعید عزت‌اللهی، کریم انصاری‌فرد، رامین رضاییان و پژمان منتظری قرار داشتند. مهم‌تر اینکه مسعود شجاعی به‌عنوان بازیساز در دو تیم حضور داشت و با کاور نارنجی رنگ در کارهای هجومی به تیم‌ها کمک می‌کرد. بازیکنان تیم ملی ایران بعد از یک نیمه بازی کردن با اعلام سوت کروز دستیار کی‌روش به استراحت پرداختند تا بعد از نوشیدن آب دوباره تمرینات خود را پیگیری کنند. در نیمه دوم این فوتبال درون تیمی کاور بین اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تغییر کرد و در این نیمه اشکان دژاگه کاور نارنجی‌رنگ را بر تن کرد. در این حین کروز دستیار کی‌روش نکات تاکتیکی را به بعضی از بازیکنان گوشزد کرد که بیشتر توجه‌اش به منتظری بود. این تمرین در نهایت با موجی از رضایت که در چهره بازیکنان و مربیان تیم ملی نمایان بود به پایان رسید. البته شاید کی‌روش بابت اردوهای آتی تیم ملی همچنان دغدغه‌هایی در دل داشته باشد.

تیم ملی ایران کارلوس کی روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر