کد خبر: 665452 A

با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی؛

دومین جشنواره رفاهی تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران کشور(منطقه 6) امشب آغاز بکار کرد.

به گزارش ایلنا، دومین جشنواره رفاهی تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران کشور(منطقه 6) امشب افتتاح شد. در این دوره از جشنواره که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برپا شده است، از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و همدان نزدیک به 80 خانواده در این جشنواره حضور دارند که از تاریخ 14 لغایت 16 شهریورماه خانواده‌های شرکت کننده از امکانات تفریحی ورزشی مجموعه تفریحی کارگران بندرانزلی استفاده می‌کنند.

دکتر ابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این باره اظهار داشت: در اینجا جمع شده ایم تا بگوییم زندگی فقط کار و کار نیست بلکه در کنار کار برایمان خانواده اهمیت دارد و سلامتی نیروی کار هم از مهمترین اهداف است. جشنواره تفریحی ورزشی که به صورت خانوادگی برگزار می شود بیانگر اهمیت و توجهی است که ما به اصل واساس شور و نشاط خانواده کارگران قایل هستیم. باید اینجا یادی شود از جناب دکتر ربیعی که تمام تلاش خود را برای تقویت همه جانبه نیروی کار انجام داد و اکنون این ماموریت بر عهده دکتر محسنی بندپی نهاده شده است.

صادقی فر با بیان اینکه دکتر محسنی بندپی هم دوست داشت اینجا در جمع شما باشد ولی بدلیل ماموریتی که به خوزستان داشتند از همه شما عذرخواهی کردند، پیام سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را برای حاضرین در جشنواره قرائت کرد.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۵_۱۴-۳۱-۵۴

علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه احتماعی استان گیلان خاطرنشان کرد: برای خانواده‌های کارگر آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در گیلان خاطرات خوبی داشته باشید. از مدیران تشکر می‌کنم که دست به دست هم دادند تا جشنواره با شکوه برگزار شود و امیدوارم که با همکاری مسئولان امکانات هم بیشتر شود تا به خانواده‌های کار و تلاش بیشتر رسیدگی شود.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۵_۲۰-۵۵-۴۶

دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس در جشنواره تفریحی ورزشی کارگران اظهار داشت: سلامت و شور و نشاط خانوادگی کارگران یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای صیانت از نیروی کار است. از دست اندرکاران این اقدام باید تشکر کرد که در شرایط دشوار چنین جشنواره‌ای را برپا می‌کنند و باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.

ورزش کارگری دومین جشنواره رفاهی تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر