کد خبر: 665377 A

​در حالی گفته می شود تیم ملی بسکتبال سه به سه دختران مان در رقابت های قهرمانی آسیا حضور یافته که چنین چیزی صحت ندارد! این تورنمنت زیر نظر فیبا است که برای کسب سهمیه جام جهانی برگزار شده است و برندگان آن نیز جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، جالب است تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در حالی به این رقابت ها اعزام شده است که در سایت فیبا آسیا به اسم تیم تهران نام آنها ثبت شده است. این در حالی است که هیچ کدام از بازیکنان این تیم تهرانی نیستند سعیده علی متولد و بزرگ شده گنبد، مژگان خدادادی متولد قزوین و معصومه اسماعیل زاده از اصفهان در این تیم حضور دارند مربی تیم (نیکا بیکا لیک لی ) نیز گنبدی است!

 در این مسابقات، یازده تیم در قسمت مردان از کشورهای قزاقستان، ترکمنستان، قرقیزستان، قطر، چین، سوریه، ژاپن، سریلانکا و مغولستان حضور دارند.

در بخش زنان نیز که نماینده ایران حضور دارد سه تیم از قزاقستان به همراه تیم هایی از ترکمنستان، سریلانکا، چین، مالدیو، مغولستان در بخش زنان حضور دارند.  

این بازها از جمعه هفته جاری در آستانای قزاقستان شروع خواهد شد و به احتمال زیاد نماینده ایران مدال کسب خواهد کرد که جایزه نقدی هم در پی خواهد داشت.

photo_2018-09-05_17-36-23

تیم ملی بسکتبال بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر