کد خبر: 665111 A

با وجود گذشت 2 ماه از جام جهانی هنوز قرارداد سرمربی تیم ملی تمدید نشده است.

به گزارش ایلنا، رفتار سرمربی پرتغالی در تمرین این روزهای تیم ملی ایران باعث حرف و حدیث های زیادی اطراف تیم ملی شده است که اگر این مشکلات هر چه سریعتر حل نشود می تواند تاثیر زیادی بر عملکرد بازیکنان حاضر در اردو داشته باشد.

کارلوس کی روش با حضور در برنامه ی نود از اتحاد و همدلی همه ی جامعه فوتبال صحبت کرد و تمام جامعه ی فوتبال را به حمایت از تیم ملی دعوت کرد و اذعان داشت که اعتماد رییس فدراسیون فوتبال را همراه خود دارد و به همین دلیل اقدام به دعوت از بازیکنان جدید و همچنین هماهنگی بازی تدارکاتی با ازبکستان کرده است .

با تمام این شرایط اما حرکات کارلوس کی روش در تمرین تیم ملی نشان از نارضایتی او از برخی شرایط دارد . نارضایتی هایی که همواره در طول حدود این 8 سال وجود داشته و ظاهرا قرار نیست دست از سر کی روش و فدراسیون بردارد.

این مربی پرتغالی در روزهای اخیر هیچ نشانی از مربی با نشاط و جنگنده گذشته ندارد در تمرین حضور فعالی نداشته و با لباس رسمی روی صندلی نشسته و کار تمرین دادن را به دستیاران خود سپرده است.

در این میان انفعال فدراسیون فوتبال و در راس آنها مهدی تاج هم در نوع خود جالب به نظر می رسد. اگر طبق گفته ی سرمربی پرتقالی، تاج به کی روش اعتماددارد پس چرا قرارداد منعقد نمی شود ؟ اگر اعتماد ندارد چگونه کی روش توانسته بازی تدارکاتی هماهنگ کند و لیست تیم ملی را آماده کرده و بازیکنان را به اردو فرا بخواند.

قطعا کی روش علاقه مند به هدایت تیم ملی در جام ملتهاست و میخواهد رویای قهرمانی ایران را بعد از سالهای طولانی تحقق بخشد و جواب منتقدان خود را بدهد که با نسل فعلی فوتبال ایران این اتفاق دور از دسترس نیست . همچنین فدراسیون فوتبال هم در این 4 ماه گزینه ی بهتر از کی روش را پیدا نخواهد کرد اما اینکه این تعلل در بستن رسمی قرارداد چه دلایلی دارد بر همه پوشیده است .

شایسته است فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج در این رابطه به صورت صریح توضیح بدهد که چرا با وجود میل دو طرفه برای انعقاد قرارداد این اتفاق تاکنون رخ نداده است.

فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش مهدی تاج تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر