کد خبر: 665032 A

اتحادیه فوتبال دانمارک برای دو بازی پیش رو از بازیکنان آماتور دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، به دلیل اختلافاتی که بین بازیکنان تیم ملی فوتبال دانمارک و اتحادیه فوتبال این کشور بر سر موضوع اسپانسر و حامی مالی تیم به وجود آمده، اتحادیه فوتبال دانمارک در اقدامی عجیب از بازیکنان فوتسال و بازیکنان شاغل در لیگ‌های سطح پایین‌تر فوتبال باشگاهی دانمارک برای حضور در اردوی این تیم به منظور رویارویی با اسلواکی دعوت کرد. این بازی دوستانه قرار است چهارشنبه شب برگزار شود. همچنین دانمارک خود را آماده اولین بازی‌اش در تورنمنت دوستانه لیگ ملت‌های اروپا می‌کند، جایی که یکشنبه شب با ولز دیدار خواهد کرد.

پیشنهاد استفاده از بازیکنان فوتسال و بازیکنان لیگ‌های پایین‌تر که سابقه بازی ملی ندارند توسط اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای دانمارک به اتحادیه فوتبال دانمارک داده شد.

اتحادیه فوتبال دانمارک همچنین اعلام کرد جان ینسن، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک به طور موقت به جای ایج هاریدی هدایت این تیم را در سفر به اسلواکی با 24 بازیکن برعهده خواهد داشت. در صورتی که دانمارک حاضر به انجام این دو بازی دوستانه نمی‌شد با مجازاتی از سوی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) روبه‌رو می‌شد.

همچنان این احتمال وجود دارد که اتحادیه فوتبال دانمارک ترکیبی از بازیکنان متفاوت که می‌تواند شامل بازیکنان ملی‌پوش این تیم باشد را برای بازی یکشنبه مقابل ولز در لیگ ملت‌های اروپا معرفی کند.

تیم ملی دانمارک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر