کد خبر: 664969 A

سبزپوشان فوتبال تبریز کار خود را با سرمربی جدید آغاز کردند.

به گزارش ایلنا، دور جدید تمرینات تیم ماشین سازی تبریز پس از چند روز استراحت، عصر امروز در زمین تمرین ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد. ماشین سازان تمرین امروز خود را زیر نظر محمدرضا مهاجری، سرمربی جدید خود که جانشین فیروز کریمی شد، انجام دادند.

ماشین سازی

* مهدی بخشی، دستیار فیروز کریمی در ماشین‌سازی که پس از برکناری او هدایت ماشین سازی را در دیدار با تراکتورسازی نیز بر عهده داشت با نظر محمدرضا مهاجری به کارش در این تیم ادامه خواهد داد ؛ او در تمرین امروز نیز حضور داشت.

ماشین سازی

* اسماعیل فرهادی، بازیکن مورد علاقه فیروز کریمی در ماشین سازی با لباس شخصی در محل تمرین سبزپوشان حضور یافته و تمرین نکرد. گفته می شود احتمال پایان همکاری ماشین سازان با این بازیکن وجود دارد.

ماشین سازی

* لازم به ذکر است که مراسم معارفه محمدرضا مهاجری، سرمربی جدید ماشین سازان در حالی پیش از تمرین امروز برگزار شد که هوشنگ نصیرزاده به عنوان مدیرعامل در این مراسم حضور نداشت.

* آندرانیک تیموریان که گفته می شود در این فصل نیز لباس ماشین سازی را به تن خواهد کرد در تمرین امروز حضور نداشت. به نظر می رسد ماشین سازان این بازیکن را به عنوان سهمیه فیفا جذب کنند.

ماشین سازی

* در تمرین امروز ماشین سازان با توجه به اینکه مهدی ثابتی، مربی دروازه بانان این تیم به همکاری خود با سبزپوشان خاتمه داده؛ دروازه بانان بدون مربی تمرین کردند.

 

 

فیروز کریمی محمدرضا مهاجری ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر