کد خبر: 664748 A

سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: اردوی نهایی نوجوانان از روز چهارشنبه 21 شهریورماه آغاز می شود سعی داریم پیش از اعزام به مالزی فشار زیادی به بازیکنان نیاوریم و آنها را خسته نکنیم.

به گزارش ایلنا، عباس چمنیان درباره عملکرد بازیکنان در دو دیدار تدارکاتی برابر عمان گفت: خیلی خوشحالیم که این اتفاق افتاد و دو بازی دوستانه با تیم عمان انجام دادیم که به ما خیلی کمک کرد. هر دو مسابقه را به ترتیب با نتایج دو بر یک  و یک بر صفر پیروز شدیم و به اهدافی که مدنظرمان بود، رسیدیم. 

وی در ادامه بیان کرد: روزهای آخر آماده سازی را پشت سر داریم و با جدیت برنامه های تاکتیکی و تکنیکی نهایی را مرور می کنیم. ظهر امروز اردوی مابه پایان رسید در این اردو بیشتر روی نقاط ضعف و عدم استفاده از فرصت گلزنی بازیکنان کار کردیم، ولی آنچه مسلم است در این رده سنی بازیکنان نیاز به زمان بیشتری دارند تا بتوانند باورهای فنی و ذهنی خود را بشناسند. نزدیک به دو هفته به مسابقات قهرمانی آسیا فرصت داریم، تلاش می کنیم روحیه قهرمانی را در بازیکنان پرورش دهیم. 

سرمربی تیم ملی نوجوان اظهار داشت: محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون شب گذشته در اردوی تیم ملی نوجوانان حاضر شدند. در این بازدید دبیرکل دقایقی را برای بازیکنان صحبت کردند و از زحمات آنها تشکر کرد. همچنین قرار شد در اردوی بعدی که اردوی نهایی ملی پوشان نوجوان پیش از اعزام به مالزی است، حضور پیدا کنند. بدون شک تیم ملی نوجوانان نیاز به این همدلی و دادن روحیه دارد،  البته ما نیازمند حمایت رسانه‌ها هم هستیم. با حمایت همه‌جانبه سعی داریم در مالزی نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم و بتوانیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم.

وی در ادامه گفت: اردوی نهایی نوجوانان از روز چهارشنبه 21 شهریورماه آغاز می شود سعی داریم پیش از اعزام به مالزی فشار زیادی به بازیکنان نیاوریم و آنها را خسته نکنیم. در همین راستا تمرینات سبکی را زیر نظر مربی بدنساز انجام می دهیم و بیشتر به دنبال رفع اشکال هستیم و ضریب خطا را به حداقل برسانیم.  همچنین قرار است مراسم بدرقه ای با حضور مسئولین فدراسیون برای بازیکنان برگزار شود و طبق قوانین مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا سه روز از قبل از آغاز رقابتها به مالزی می رویم.

چمنیان در پایان افزود: سطح انتظارات از تیم ملی نوجوانان بالا رفته است برهمین اساس مسئولیت سنگینی بر دوش ما است. کادر فنی تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهد که این موفقیت ها تداوم پیدا کند. می خواهیم اولین تیمی باشیم که در سال 1397 سهمیه جام جهانی را کسب می کند.
 گفتنی است تیم ملی نوجوانان در مرحله گروهی قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی با تیم های اندونزی، هند و ویتنام همگروه است و 30 شهریور در اولین بازی به مصاف تیم اندونزی می رود.

 

عباس چمنیان تیم ملی نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر