کد خبر: 664745 A

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تغییر برنامه بازی ما در لیگ برتر برای حضور موثرتر در بازی برگشت با الدحیل ضروری بود و امیدواریم در ادامه با حمایت هواداران این مرحله را به خوبی پشت سر بگذاریم.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور مدیر تیم پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تغییر برنامه بازی ما برابر نساجی تاثیری در کیفیت عملکرد تیم در این بازی ندارد ولی از جهت تاثیر آن روی شرایط ریکاوری و آماده سازی تیم برای بازی با الدحیل مهم بود که با همکاری باشگاه نساجی و پیگیری و اقدام سازمان لیگ محقق شد.

وی ادامه داد: بچه‌های ما برای دیدار رفت با الدحیل به جهت برنامه بازی‌های لیگ و پروازهای متعدد که اجتناب ناپذیر بود، تحت فشار بودند و حالا طبیعی است که برای بازی برگشت چه از این جهت و چه از جهت آنکه در آزادی به میدان می‌رویم شرایط بهتری خواهیم داشت.

مدیر تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: تردیدی نیست که برای این بازی و البته همه بازی‌ها، هواداران نقش تعیین کننده‌ای را ایفا می‌کنند. منظور من صرفا به روز بازی نیست که اطمینان داریم ظرفیت ورزشگاه آزادی بار دیگر شرمنده هواداران پرسپولیس خواهد شد. بلکه این حمایت، در عرصه‌های مختلف از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی گرفته تا حضور در بازی با نساجی می‌تواند به روحیه، انرژی‌، تمرکز و انگیزه‌های بازیکنان و تیم کمک کند.

قنبرپور همچنین درباره وضعیت زمین ورزشگاه شهید کاظمی با توجه به تعطیلی تمرین روز یک‌شنبه افزود: مساله به بلندی چمن مربوط می‌شد که این هم ناشی از خراب شدن دستگاه چمن زن بود. این مشکل تا همان شب برطرف شد که تیم روز دوشنبه بدون هیچ مشکلی تمرین خود را انجام داد و در حال حاضر هم برای انجام تمرین تیم شرایط مطلوب دارد. همچنین اقداماتی در دست است تا با توجه به در پیش بودن شش ماهه دوم سال، شرایط زمین و چمن در صورت بارندگی‌ها به شکل مطلوبی حفظ شود.

وی تصریح کرد: لغو تمرین امروز سه‌شنبه هم با توجه به تغییر برنامه بازی انجام شد. چنانکه تعداد جلسات تمرین در هفته آینده نیز تغییر کرده است.

قنبرپور درباره اعتراض‌های کارشناسان به فهرست تیم ملی و عدم حضور بعضی سرخپوشان که می‌توانستند کاندید حضور باشند، گفت: تیم ملی برای ما با ارزش و به خاطر اینکه پیراهن آن را مانند پرچم می‌دانیم‌، مقدس است. اصلا شک نکنید که هر اتفاقی هم روی بدهد تمام مجموعه پرسپولیس با تمام وجودش به دنبال موفقیت تیم ملی است، چنانکه همه ایرانی‌ها اینطور هستند. برای کی‌روش نیز چه به جهت فنی فوتبال و چه به جهت آن که سرمربی تیم ملی هستند احترام قایل هستیم. چنانکه انتظار داریم پرسپولیس به عنوان تیمی که اکثریت جمعیت ایران به شدت به آن علاقه‌مند هستند، مورد احترام همگان باشد. 

وی اضافه کرد: به هر حال سرمربی تیم ملی نظرات فنی خود را دارد و در این امر دخالت نمی‌کنیم ولی درباره تیم و بازیکنان خودمان می‌توانیم بگوییم به گواه بسیاری از کارشناسان، حتما تعداد بیشتری از بچه‌های ما این شایستگی را دارند که در تیم ملی حاضر باشند. تیم ملی هم محق است که از توانایی آنها بهره‌مند شود. این شرایط هیچ چیز از ارزش‌های بچه‌های ما کم نکرده و حتی آنها را مصمم‌تر می‌کند و قطعا قابلیت‌های خود را در زمین فوتبال نشان خواهند داد. آنها بازیکنان بهترین تیم ایران هستند و بهترین‌ها هستند که بهترین‌ها را می‌سازند، همانطور که دیدیم در پایان فصل نیز، از خط دروازه و بیرانوند و آخرین نقطه دفاع‌، سید جلال، گرفته تا نوک حمله که علیپور قراردارد، در جمع برترین‌ها بودند.در پایان هم یادآوری می‌کنم تمام بازیکنان ما همین حالا هم ملی‌پوش هستند چون خود ما بازی ملی داریم.

 

باشگاه پرسپولیس مصطفی قنبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر